Як обробити туалет. Як обробити дверцята в туалеті.

Оскільки туалетна кімната зазвичай дуже маленька, її не балують дизайнерськими вишукуваннями. Адже будь-яка помилка в колірному рішенні може візуально ще більше скоротити територію. Втім, обмежуватися світлими шпалерами і кахлем теж не варто - це нудно. Відмінним рішенням стане морський стиль - така обробка прикрасить туалет і додасть ілюзію вільного простору.
Інструкція
1
На підлогу укладіть кахельну плитку. Вона не повинна привертати до себе увагу, тому вибирайте плитку пісочного кольору, без малюнка. Поруч з унітазом покладіть килимок з довгим м'яким ворсом. Його забарвлення повинна стати першою асоціацією з морем - виберіть килимок світло-синього кольору або, якщо знайдете, в біло-синю смужку.
2
Оздоблення стін залежить від ваших навичок в ремонті. Якщо ви не зовсім впевнені в своїх силах, оклейте всі стіни шпалерами, що миються розбіленого блакитного кольору. Якщо ж ви готові до більш копіткій роботі, покрийте стіни фактурною штукатуркою. Можна купити білу або підфарбувати її світло-блакитним кольором.
3
Стеля, як і підлога, не повинен бути занадто яскравим. Тому досить буде побілити його або пофарбувати білою фарбою, бажано матовою.
4
Постарайтеся вписати в морський інтер'єр і труби. Якщо у вас немає можливості заховати їх в нішу, спробуйте прикрасити їх. Наприклад, можна намалювати тонким пензликом хвилі по всій довжині або маленьких рибок. Ще простіше буде просто обмотати всі труби товстим джутовим шнуром або канатом. Його можна навіть не приклеювати, просто щільно намотати, а на кінці вручну пришити кінець шнура до попереднього витка.
5
У тому випадку якщо ви ховаєте труби в дерев'яному шафці, декорують його. Викрасьте в білий колір і дочекайтеся висихання фарби. Потім напівсухий пензлем обробіть кути короба синім кольором. На передній стінці або дверцятах шафки розмістіть картинку з маяком. Її можна намалювати від руки або нанести зображення в техніці декупаж. Купіть декупажних карту з таким мотивом, розмочити у воді і наклейте спеціальним клеєм. Коли склад підсохне, покрийте малюнок прозорим матовим лаком.
6
Щоб підтримати стиль оформлення, декорують туалетну кімнату морськими черепашками. Можна просто приклеїти черепашки різних розмірів на загрунтований картон і повісити як панно. Або викласти черепашками лінію по периметру кімнати на рівні плінтуса.