Як відключити звук в програмі.

Багато прикладні програми озвучують події, які відбуваються в процесі їх роботи, використовують фонову музику, а деякі навіть голосом дають поради користувачеві або коментують його дії. Більшість таких програм мають в настройках опцію, що відключає звуковий супровід. Якщо такої установки не передбачено виробником або з якої-небудь причини використовувати її небажано, можна обійтися і вбудованими засобами операційної системи Windows.
Інструкція
1
Запустіть програму, звуки якої потрібно відключити, і викличте на екран мікшер операційної системи. В ОС Windows 7 і Vista це найпростіше зробити з використанням іконки установки гучності звуків в області повідомлень панелі завдань. Знайдіть цей значок - білий стилізований динамік - в правому нижньому кутку екрану, клацніть один раз лівою кнопкою мишки і клацніть по напису «Мікшер» під повзунком регулятора гучності.
2
У лівій колонці вікна мікшера продубльований загальний регулятор гучності, а правіше нього поміщений регулятор рівня системних звуків. У всіх інших колонках розміщені аналогічні повзунки для управління рівнем звуку інших відкритих в даний час програм - знайдіть серед них потрібну. Ви можете перемістити повзунок, що відноситься до цього додатку, на мінімальну позначку або клікнути по синій піктограмі з зображенням динаміка під регулятором - обидва варіанти призведуть до відключення звуків програми.
3
Інший спосіб можна використовувати в тому випадку, якщо програма при інсталяції «ставить на облік» свої звуки в реєстр операційної системи. Тоді їх можна відключити, внісши до реєстру зміни за допомогою одного з компонентів ОС. Щоб до нього добратися відкрийте головне меню і викличте «Панель управління» клацанням по пункту з такою назвою. В панелі перейдіть в розділ «Обладнання та звук» і клацніть по посиланню «Зміна системних звуків». Викликати цей компонент можна і з використанням пошукової системи ОС - натисніть Win, наберіть «зву" і клацніть по посиланню «Зміна системних звуків» у списку результатів пошуку.
4
У таблиці під заголовком «Програмні події» відкрився вікна знайдіть розділ, що відноситься до потрібної програмі, і виділіть один із звуків. Потім розкрийте список, що випадає під таблицею і виберіть в ньому верхній рядок - «Ні». Повторіть цю операцію для всіх подій, озвучуваних цією програмою. Потім натисніть OK, і завдання буде вирішено.
Звук в додатках часто не так просто відключити. Це стосується не тільки комп'ютерних, але і мобільних програм. Зокрема, важко вибрати індивідуальну настройку під кожен додаток - такі функції підтримуються мінімальною кількістю мобільних пристроїв.
Вам знадобиться
  • - мобільний пристрій;
  • - додатки, що підтримують управління звуком.
Інструкція
1
Для того щоб відключити звук додатків, що завантажуються з різних ресурсів інтернету, зробіть відповідні налаштування в його меню. Зверніть увагу на те, що в даних випадках за відключення музики і відключення звуків відповідають зовсім різні кнопки. Шукайте піктограму з зображенням відповідних налаштувань і просто клацніть по ній один раз лівою кнопкою миші.
2
Якщо у вас не виходить вимкнути звук у флеш-додатки, звичайним способом через меню програми, скористайтеся відключенням даної функції в браузері. Найкраще, звичайно ж, уникнути цього, оскільки в даному випадку для відтворення аудіо або відеофайлів вам знадобиться знову лізти в налаштування і включати його. Перебуваючи в браузері Internet Explorer, натисніть на пункт меню «Властивості оглядача». У вікні зніміть позначку прапорцем з позиції «Відтворювати звук на веб-сторінках». Застосуйте і збережіть зміни.
3
Якщо ви хочете відключити звук в усіх мобільних додатках, відкрийте в меню телефону опцію налаштувань звуку. Зайдіть в меню звуків додатків, вимкніть його. В деяких моделях відключення звуків додатків відбувається в тому ж меню, звідки відбувається їх запуск - тут все залежить від програмного забезпечення вашого мобільного пристрою. Також практично для кожного мобільного додатку доступна функція індивідуальної настройки гучності, викликають з його меню. Найчастіше ця настройка ховається в опціях гри. Також спробуйте відключити звук допомогою натиснення бічній кнопки зі стрілкою «Вниз» кілька разів. Також ви можете перед запуском додатка переводити телефон в беззвучний режим.
4
Перевірте, чи мається на вашому телефоні індивідуальна настройка рівня гучності для кожного додатка з меню самого телефону. Ви можете це зробити, прочитавши інструкції до вашого телефону, або уважно ознайомившись із його інтерфейсом.
Корисна порада
Перед установкою додатків в ваш телефон завжди перевіряйте їх на віруси.