Як перевести мову на клавіатурі. клавіатура на компі настройка.

При роботі з текстом, що містить іноземні слова і символи, необхідно перевести клавіатуру на іншу мову. Для цього достатньо натиснути пару спеціальних клавіш і після цього набирати потрібні символи в тому форматі, який вимагається.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - клавіатура;
  • - комп'ютерна миша.
Інструкція
1
Під час набору текстових документів дуже зручно переходити на іншу мову, використовуючи клавіші клавіатури Ctrl, Alt і Shift, тим більше що їх поєднання користувач може налаштувати під себе, вибравши найбільш зручний варіант.
2
Щоб вказати, які саме клавіші ви хочете використовувати, зайдіть в меню «Пуск», що розташоване в нижньому лівому куті робочого столу. Клікніть по крайньому значку (при наведенні на нього курсора зверху з'явиться напис «Пуск») і відкрийте розділ «Панель управління».
3
Потім в новому вікні знайдіть пункт «Мова і регіональні стандарти» та пройдіть за посиланням для здійснення необхідних налаштувань. Цей пункт містить кілька підпунктів, у тому числі «Формати», «Розташування», «Мови і клавіатури» та «Додатково».
4
Вибравши розділ «Формат», відзначте в випадаючому вікні найбільш бажаний для роботи мову. Щоб змінити мову введення тексту або клавіатуру, клікніть по кнопці «Мови і клавіатури», а потім - «Змінити клавіатуру».
5
Відкрилося нове вікно «Мови і текстові служби» дозволить налаштувати використовуваний за замовчуванням мову введення. Крім цього, ви можете вказати властивості мовної панелі, визначити місце її розміщення на робочому столі, панелі інструментів або зовсім її приховати.
6
Наступний розділ - «Перемикання клавіатури» - знадобиться для того, щоб вибрати кнопки, за допомогою яких можна запускати функцію зміни мови. Для цього в розділі «Поєднання клавіш для мов введення» натисніть кнопку «Змінити поєднання клавіш».
7
У новому вікні вкажіть, якими саме клавішами на вашій клавіатурі буде проводитися зміна мови введення: лівий Alt + Shift або Ctrl + Shift. Відзначте потрібний пункт. А потім для збереження змін натисніть "ОК".
8
Змінити мову також ви можете, клікнувши лівою кнопкою миші на мовну панель і відзначивши потрібну мову.
9
Ця ж панель стане в нагоді і для зміни інших параметрів. Але в цьому випадку доведеться скористатися правою кнопкою миші.