Як об'ємно укласти волосся.

Найвірніший спосіб надати зачісці об'єм - начесать волосся. Але зловживати ним не можна, адже це псує волосся. Існують більш щадні укладки, які дозволять вам пишатися своєю пишною шевелюрою.
Вам знадобиться
  • - мус;
  • - лак для волосся;
  • - гребінець;
  • - шпильки-невидимки.
Інструкція
1
Якщо у вас волосся середньої довжини, надайте їм обсяг, залишаючи форму незмінною. Особливо добре укладання буде виглядати на каскадних зачісках і на скороченому «бобі». На сухе волосся нанесіть мус для укладання. Вистачить приблизно долоні укладального кошти, більша кількість може погіршити зачіску. Розітріть мус на долонях і рівномірно розподіліть по волоссю, завдаючи від коренів і піднімаючи волосся вгору.
2
Злегка підсушіть волосся феном, піднімаючи кожне пасмо біля коріння і направляючи струмінь повітря знизу вгору.
3
Візьміть гель для укладання. Розітріть його в руках і починайте розподіляти по волоссю, мнучи прядки. При цьому кінці волосся направляйте всередину, коріння не зачіпайте, а кут згину кожного пасма намагайтеся зробити приблизно в 7 см від проділу. Продовжуйте таким чином «збивати» зачіску, захоплюючи і верхні, і нижні пасма. Коли укладання буде готова, закріпіть її лаком.
4
На об'ємну укладку довгого волосся вам доведеться витратити більше часу і, якщо волосся густе і важкі, більше укладань. Спочатку розподіліть по всій довжині сухих розчесаних волосся мус для укладання з ефектом об'єму. Розділіть всю копицю на великі пасма шириною близько 5 см. Накрутите кожну з них на термобигуди. Діаметр бігуді повинен складати 5-7 см. Починайте завивати волосся на потиличній частині, потім переходите до бічних пасмам і волоссю над лобом. Залиште бігуді на час, вказаний в інструкції (близько 20 хвилин).
5
Знімайте бігуді, акуратно розгортаючи прядки. Основу кожної з них можна злегка начесати - 3-5 рухами гребінця. Розпущене волосся не розчісуйте гребінцем. Нахиліть голову вниз і пальцями акуратно розділіть локони на тонкі прядки. Не підводячи голову, збризніть волосся лаком по всій довжині, потім прийміть нормальне положення і зафіксуйте волосся лаком тільки біля коріння, піднімаючи прядки.
6
Пряди над лобом підніміть і відведіть назад, у напрямку до потилиці. Зберіть їх в джгут і заколіть на маківці невидимками. При цьому на натягайте волосся - укладання повинна бути дуже вільною, злегка недбалою. Так само поступите з пасмами біля скронь і на потилиці.