Як надіти покришку.

Навіть при своєчасному і дбайливому догляді за колесами мотоцикла час від часу виникає необхідність заміни покришок. При наявності мінімального досвіду демонтаж старої «взуття» і установка нової не займає багато часу. Щоб надіти покришку на обід мотоциклетного колеса, знадобляться прості пристосування, терпіння і вмілі руки.
Вам знадобиться
  • - покришка;
  • - обід;
  • - монтажні лопатки;
  • - молоток;
  • - паперовий пакет;
  • - тальк.
Інструкція
1
Уважно огляньте демонтовану раніше покришку, щоб переконатися, що всередині неї відсутні сторонні предмети, які згодом можуть привести до пошкодження камери. За допомогою заздалегідь підготовленого паперового пакета з тальком припудріть внутрішню поверхню покришки.
2
При необхідності надягніть на обід захисну стрічку, поєднавши її отвір з отвором в ободі. Стрічка повинна бути покладена рівно і без перекосів.
3
Помістіть частину борту покришки в поглиблення колеса. За допомогою монтажних лопаток надіньте обраний борт на обід. Посуньте покришку до крайньої частини обода.
4
Посипте тальком злегка підкачані камеру. Вставте її вентиль в отвір обода. Наживите гайку на два-три оберти, щоб камера бува не вискочила зі свого місця.
5
Вкладіть всю камеру всередину покришки, не допускаючи утворення складок і перегинів. Втисніть вентиль до упору з тим розрахунком, щоб перший борт гуми повністю увійшов у поглиблення колеса.
6
З боку, протилежного вентилю, підійміть другий борт покришки і заправте його приблизно на дві третини довжини. Руками зімніть покришку, щоб заправлена частина увійшла в поглиблення. Поступово перехоплюючи колесо по колу, повністю заправте перший борт за обід.
7
Підкачайте камеру ще небагато. Нанесіть кілька легких ударів молотком по підошовної частини покришки, одночасно заправляючи до кінця другої борт. Працюючи монтажними лопатками, не прикладайте зайвих зусиль, щоб не пошкодити камеру і саму покришку.
8
Загвинтите до упору гайку вентиля. Накачайте камеру до необхідного тиску, після чого повністю випустіть з неї повітря. Це необхідно для повного розправлення камери всередині покришки і усунення можливих складок. Тепер камеру можна накачати остаточно. Загвинтите золотник і захисний ковпачок.