Як обрізати джинси в шорти. нитка внизу обрізані шортів.

Модні шорти - це додаткова родзинка вашого гардеробу. Їх вибір сьогодні вкрай різноманітний. За словами стилістів, однією з популярних моделей шорт є джинсові. І зовсім не обов'язково бігти в найближчий магазин за подібною обновкою. Її легко можна зробити самостійно зі старої пари джинсів.
Вам знадобиться
  • - джинси;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - ножиці;
  • - нитки;
  • - тасьма.
Інструкція
1
У першу чергу, підберіть відповідну вам модель і довжину майбутніх шорт. Так, наприклад, якщо ви хочете отримати в результаті пляжні шорти, можете обрізати джинси максимально коротко. Мрієте про більш класичному одязі, тоді ваш вибір - шорти трохи вище коліна. Як тільки вирішите, яку саме модель вам потрібно, приступайте до виготовлення.
2
Спочатку обріжте джинси до коліна, а потім, надівши їх на себе, починайте вимірювати довжину за допомогою кравецької сантиметри. Ідеальна довжина шорт вийде в тому випадку, якщо ви відріже 15 см (для тих, хто хоче джинси достовірніше) або 20 см (для тих, хто любить одяг покороче). Зробіть на потрібному рівні відповідні розмітки, після чого зніміть джинси і починайте різати. Якщо ви боїтеся «відхопити» зайвого, починайте відрізати по 2-3 см, потім приміряйте.
3
Найпростіша обробка краю одержані шорт - це оверлог. Якщо ви хочете, щоб краї були закладені більш акуратним способом, подверніте їх на 1 см і прострочіть.
4
Якщо ви хочете зробити шорти більш оригінальними, з решти штанин зробіть манжети на ваші шорти. Для цього розкроїте відрізану гачу на дві смуги, шириною приблизно 12 см (ширина дорівнює 2 ширини манжети + 2 см на припуски). Довжина для шорт розміру 46 повинна дорівнювати приблизно 60 см + 2 см на припуски.
5
Кожну смугу тканини складіть навпіл, але не рівно, а так, щоб з одного боку, знизу, край виднівся буквально на 1 см. Це необхідно, щоб при зшиванні не з'явились товсті шви на виробі. Приметайте манжету прямо до краю, залишаючи 1-2 см на підворіт по краю.
6
Акуратно прострочіть і пришити до краю шортів. Пропрасуйте, і все - ваші шорти готові.
7
Можете зробити шорти з манжетами більш простим способом. Для цього обріжте джинси в районі коліна. Потім загорніть їх на потрібну довжину. Короткі шорти вийдуть, якщо підвернути залишилася гачу на 30-40 см. Середня довжина - це результат підкоміра штанини на 20 см. Шорти, наближені до Бермуди, виходять, якщо підвернути гачу на 10 см. Приметайте, після чого прострочіть і отримаєте готові манжети.
8
Якщо ви хочете зробити ваші шорти більш гламурними, обріжте їх покороче - так, щоб від талії до краю шорт було 15-20 см. Підверніть краю з внутрішньої сторони і прошийте. Після, знову ж таки, з внутрішньої сторони, пришити до краю шорт тасьму. Вона повинна виглядати з-під краю на 1-1,5 см. Бажано використовувати білу, щоб був контраст між темними джинсами і прикрасою.
Корисна порада
Якщо закладати край джинсів вам не хочеться, можете цього і не робити. Обмахренние краю, за визнанням стилістів, мають право на життя. Головне - правильно підберіть до подібної моделі верх. Найкраще з такими шортами поєднується майка-алкоголічка.
Все частіше зустрічаються джинси зі стандартною довжиною 180-185 см. Якщо джинси не підходять вам по довжині, не варто відмовлятися від покупки, їх можна трохи вкоротити. До речі, якщо ви не володієте навичками шиття, можете звернутися в ательє і підшити джинси у професійного майстра. Але насправді це зробити досить легко і самостійно.
Вам знадобиться
  • -сантиметрові стрічка
  • -гострі ножиці
  • -швейна приналежності
  • -подходящая взуття
  • -помощнік
Інструкція
1
Одягніть джинси і взуйте ту взуття, яка до них найбільше підходить. Попросіть другої людини допомогти відміряти потрібну довжину, адже робити це самостійно буде незручно. Якщо ви вирішили носити джинси з туфлями на каблуках, то відмітка повинна доходити до основи каблука. Якщо ваш вибір припав на кросівки, відзначте довжину приблизно в 1-2 см від підлоги (середина підошви).
2
Від зазначеного місця прокреслите ще дві лінії. Проміжок між якими повинен дорівнювати 2 см. Це потрібно для подвійного підгину штанів. Якщо ви цього не зробите, після підшивки у вас не буде вистачати довжини.
3
Підігніть залишену для цього тканину в два шари і накидали. Після чого прошийте джинси на швейній машинці і щоб переконатися в тому, що все зроблено правильно, знову приміряйте їх. Якщо вас влаштовує результат роботи, виперіть річ, просушіть і ретельно пропрасуйте місце, де був проведений зріз і підгин матеріалу.
Корисна порада
Якщо ви вирішили обрізати джинси, але підшивати їх не будете, відміряйте необхідну довжину не полишаючи місце на підгин.