Як грати джойстиком. Як грати в метро джойстиком.

Будь геймер знає, що джойстик значно зручніше клавіатури і миші для управління ігровими об'єктами. Це й не дивно, адже якщо клавіатура розроблялася переважно для введення тексту, а миша - для роботи в графічній оболонці операційної системи, то джойстик був придуманий і вдосконалювався саме для найбільш зручного управління всілякими кораблями, літаками, автомобілями і героями в самих різних іграх.

Проте не кожна гра припускає можливість використання джойстика. В налаштуваннях деяких з них така опція не передбачена. Але і в цьому випадку у щасливих володарів джойстика вихід є: існують програми, що дозволяють за допомогою джойстика емулювати натискання на клавіатуру. Це дозволить користуватися зручним джойстиком, в той час як гра залишиться в повній впевненості, що геймер продовжує натискати клавіші клавіатури. Приміром, дозволяють грати джойстиком в ігри, які його не підтримують, такі програми, як Xpadder або JoyToKey. Використання їх не представляє складності:

  1. Після установки запускаємо програму і підключаємо джойстик до комп'ютера.
  2. Для джойстика необхідно створити профіль, в якому зберігатиметься його конфігурація
  3. Задаємо відповідність кнопок джойстика і клавіш клавіатури , які будуть емулюватися.
  4. Налаштування закінчена, тепер в будь-яку гру можна грати джойстиком

У випадку, якщо гра підтримує управління за допомогою джойстика або іншого ігрового маніпулятора, настройка також потрібно. В цьому випадку в самій грі необхідно вказати, що джойстик присутній в системі, а також задати значення кнопок і регуляторів - дії, які будуть їм відповідати в ігровому процесі. В налаштуваннях будь-якої гри такий пункт існує, і дозволяє задати різноманітні параметри управління за допомогою джойстика. Після завершення настройки та збереження параметрів можна приступати до гри за допомогою зручного ігрового маніпулятора.