Як облаштувати своє житло. Як облаштувати комфорт на дачі.

В'їжджаючи в нову оселю, людина хоче перебувати в комфорті та затишку, тому багато часу витрачає на підбір якісних оздоблювальних матеріалів і меблів. Ремонт та заміна обстановки - справи дуже заморочливі, що не затівають щороку. Тому потрібно чітко уявляти, що ви хочете від свого будинку.
Вам знадобиться
  • - меблі;
  • - побутова техніка;
  • - предмети декору;
  • - освітлювальні прилади.
Інструкція
1
Спочатку розподіліть кімнати за їх призначенням, виберіть спальню, вітальню, офіс, дитячу і т.д. Або виділіть зони, якщо кімната тільки одна.
2
Вікна спальні не повинні виходити на схід чи південь, інакше влітку сонце буде сильно нагрівати приміщення, створюючи відчуття задухи й дискомфорту. Простір спальні не повинно бути занадто великим, але якщо вам потрібна велике ліжко, вибираючи кімнату, виходите з розмірів цього предмета меблів.
3
Кольорову гаму інтер'єру спальні краще вибрати в пастельних тонах. Кімната повинна вас заспокоювати, яскраві ж кольору не дадуть вам відпочити. По можливості зробіть звукоізоляцію стін, щоб сторонні шуми не порушили сон. Підбирайте той стиль меблів та оздоблення, який вас повністю влаштовує. Шпалери можуть бути з рослинним орнаментом або однотонні. Малюнок стін повинен гармоніювати з візерунком килима.
4
Для вітальні підійде простора квадратна кімната. Для цього приміщення підберіть меблі яскравих кольорів, які створюватимуть життєрадісну атмосферу. У вітальні повинен стояти телевізор, великий диван або декілька крісел, музичний центр і т.д. Якщо ця кімната служитиме вам і їдальнею, в приміщенні повинно бути достатньо місця для розміщення великої обіднього столу. Бажано зробити освітлення вітальні яскравим, повісьте люстру і кілька світильників.
5
Для оформлення стін і підлоги кухні використовуйте миються матеріали, інакше вам потрібно буде часто робити ремонт. Облаштуйте кімнату так, щоб вам в ній було зручно готувати. Поверхня плити і робочого столу повинні бути добре освітлені. Усі дрібні побутові прилади поставте на одну тумбочку або ближче один до одного. Це дозволить вам не так метушитися під час готування.
6
Для оформлення дитячої виберіть яскраві кольори і веселі чіткі малюнки. В кімнаті не повинно бути холодно або жарко. У ній потрібно зробити звукоізоляцію. Штори повинні бути досить щільними, щоб сонячні промені не заважали сну дітей. Такі ж по щільності штори повісьте і у себе в спальні. Меблі для дитячої вибирайте, перевіряючи сертифікати якості. Матеріали повинні бути екологічно чистими і не викликати алергію.
7
Оздоблювальні матеріали для передпокою вибирайте зносостійкі і стійкі до впливу вологи. Можете використовувати панелі замість шпалер, нижня частина буде темною, а верхня - більш світлою. У цій кімнаті обов'язково повинен стояти гардеробна шафа, дзеркало і стійка для взуття.
8
Останнім штрихом в оформленні вашого житла повинен стати вибір предметів декору. Розвісьте і розставте в потрібних місцях картини, вази, сувеніри та інші прикрашають побут дрібниці.