Як визначити холерика.

Гіппократ розділив людство на 4 типи темпераменту: сангвінік, холерик, меланхолік і флегматик. Холерик є дуже енергійною особистістю. З такою людиною можна мирно працювати і жити за умови беззаперечного підпорядкування йому. Для створення доброзичливої атмосфери краще виконувати всі його прохання і бажання.
Інструкція
1
Для визначення типу темпераменту поставте перед випробуваним яку-небудь задачу. Якщо ж він одразу взявся за її виконання, чи не вдумуючись в деталі і не будуючи планів, перед вами холерик.
2
При досягненні мети холерик обов'язково знайде безліч соратників, тому він володіє вродженим умінням переконувати і вести за собою людей.
3
Вірніше всього ваш керівник на роботі є холериком, тому їм притаманні прагнення домінувати, здатності правильно оцінювати ситуацію, вміння маніпулювати оточуючими.
4
Посперечайтеся з холериком. При участі в диспутах люди цього темпераменту завжди відстоюють свою точку зору до кінця, навіть свідомо знаючи, що вони не праві. Холерики ніколи не підуть на компроміс. Володіючи великою самовпевненістю, вони не здатні чути оточуючих і приймати чужу думку. Іноді у них відсутнє почуття такту.
5
Якщо ви вже довгий час спілкуєтеся з людиною даного типу характеру, ви ніколи не бачили його похмурим або байдужим. Запропонуйте йому взяти участь у благодійній акції, наприклад, у порятунку людей при катастрофах, або у проведенні політичного мітингу, холерик ніколи не відмовиться від такої затії.
6
В будь-якій ситуації холерики беруть кермо влади в свої руки. Найчастіше вони дивуються, що інші люди не можуть знайти вірний шлях при вирішенні проблеми. Головне для такого типу людей - досягнення поставлених завдань.
7
Характер холерика складний таким чином, що він не потребує друзів. Він завжди залишається незалежним від чужої думки. Коли для досягнення цілей необхідна група, він із задоволенням буде працювати в колективі, але тільки на таких умовах, щоб бути першим, і першим домогтися поставлених завдань.
Зверніть увагу
Серед відомих холериків - такі люди, як Олександр Суворов, Петро I, Олександр Пушкін.