Як надягати шиньйон. зачіски з шиньйоном, накладними пасмами.

Шиньон має французьке коріння, а з мови-прародителя слово chignon перекладається як «булочка». Спочатку так ласкаво французи називали жіночу зачіску - рогалик з волосся, зібраних на потилиці, причому необов'язково натуральних. Сьогодні зачіски з шиньйонами - це універсальне рішення для самостійного і швидкого нарощування волосся в домашніх умовах. Шиньйоном називають не тільки пучок на потилиці, а ще й накладні пасма, хвіст, «бабетту» і навіть штучну косу.
Інструкція
1
Шиньон у вигляді накладних пасм кріпиться смужками під свої натуральне волосся. Накладні пасма прикріпіть до коріння власного волосся на потилиці і скронях за допомогою гребінця або постижів (затискачів), до яких пришиті штучні пасма. Цей вид накладки сформований так, що жінці зручно прикріплювати їх навіть до коротких волоссю і в будь-який момент зняти їх. Постижі настільки щільно змикаються на вашому волоссі, що навіть при розчісуванні не впасти. Накладними пасмами можна візуально збільшити обсяг укладання або ж просто подовжити волосся.
2
Якщо у вас густе волосся, вам підійде великий шиньйон у вигляді довгого або пишного хвоста. Щоб зафіксувати його, зберіть в своє волосся в потрібному місці на голові - це може бути сама верхівка або ж нижня частина потилиці. Найчастіше шиньйони-хвости мають в якості підстави кошичок або кишеню, в яку і ховається ґулька з рідних волосся. Деякі моделі хвостів можуть фіксуватися гумовим кільцем, крізь яке просовується зібране волосся. Так вони опиняються в центрі накладних волосся, зливаючись з ними. Одягнувши хвіст, додатково закріпіть його шпильками, рівномірно розподіливши по своєму волоссю тяжкість штучної накладки. Це трохи послабить навантаження на волосся і вбереже їх від випадання.
3
Легендарну зачіску «бабетту» прославила знаменита законодавиця мод Бріджит Бордо. По суті дана укладка - всього лише щільний валик з штучного волосся на самій маківці. Для того щоб надіти шиньйон-бабетту, зберіть власне волосся в щільний хвіст на потилиці, зверху до основи хвоста за допомогою шпильок і невидимок щільно прикріпіть шиньйон, максимально начешіть його і покладіть хвилею за допомогою лаку. Втім, можна купити вже начесать бабетту і просто пришпилити її до голови. Залишилася пасмо або з шиньйон, або, якщо дозволяє довжина, з власного волосся в хвості оберніть навколо начесать валика. Для краси зачіску «бабетту» пов'яжіть атласною стрічкою бажано в тон сукні або одягніть ободок для волосся.
4
Шиньон-коса - оригінальний, цікавий, практичний варіант зачіски на кожен день. Накладну косу можна вплітати в власне волосся, можна прикріпити поверх гульки з волосся за допомогою гребеня або шпильок. В останньому випадку прикрасьте місце переходу декоративної шпилькою або широкою резинкою зі стразами, щоб зробити стик менш помітним.