Що не об'їдатися на ніч.

При всьому різноманітті дієт більшість з них рекомендує як один із способів схуднення не переїдати під час вечері. Не варто розраховувати, що досягти цього просто, але існують деякі прийоми, що дозволяють притупити відчуття голоду ввечері.
Інструкція
1
Якщо ви прийняли рішення не їсти у вечірній час, щільно пообідайте. При неповноцінному обіді вам важче буде відмовитися від вечері. Оптимальним виходом буде полуденок - перекусіть годин в 5 вечора чимось легким, наприклад яблуком, або випийте склянку кефіру.
2
Замість вечері випийте чашку чаю, краще зеленого або трав'яного. Дуже гарний ромашковий чай. Гарячий напій знизить відчуття голоду і заспокоїть шлунок.
3
При занадто болісному відчутті голоду ви можете з'їсти що-небудь легке: овочі, напої, що містять лактобактерії, або перекусіть квашеною капустою.
4
Пийте якомога більше рідини. Вода заповнить шлунок і створить ілюзію насичення, а з доданим до неї лимонним соком ще й активно подіє на обмінні процеси.
5
Для відволікання думок від їжі займіться улюбленою справою, наприклад, почніть в'язати, шити або почитайте книгу, поразгадивать кросворди.
6
Якщо у вас ще залишилися сили після трудового дня, зробіть комплекс вправ, наприклад, бодіфлекс. Нарешті просто повіджиматися, поприсідайте хвилин 15. Після зроблених вправ є, як правило, не хочеться.
7
Прийміть ванну із заспокійливими маслами (пачулі, жасмину, іланг-ілангу, троянди) або з морською сіллю. Тепла вода допоможе заспокоїтися і розслабитися, підготувавши організм до сну.
8
Почистіть зуби. Після очищення порожнини рота вас буде утримувати від прийняття їжі психологічний фактор. Пожуйте жувальну гумку. Солодкість, що залишилася в роті після гумки, притупить відчуття голоду. Але не жуйте її довго, інакше апетит розіграється.
9
Лягайте спати вчасно, не пізніше півночі, т.к. в організмі деякі обмінні процеси відбуваються в нічний час. Якщо людина не спить, вони сповільнюються або зовсім зупиняються, починається порушення обміну речовин, яке і веде до повноти.
Зверніть увагу
Не їсти після 18 годин буде важко тільки перші два тижні, потім організм звикає до такого режиму і стає набагато легше приводити себе у форму.
Корисна порада
З метою схуднення відмовтеся від різних приправ і спецій. Вони, як і алкоголь, розпалюють апетит.