Як відрегулювати газ на ВАЗ. Як відрегулювати газове обладнання Білоруське на ваз 21074.

Правильну настройку газу на автомобілях ВАЗ можна справити своїми силами. Для цього необхідно зрозуміти принципи функціонування складових частин обладнання і чітко дотриматися певну послідовність дій.
Інструкція
1
Перед налаштуванням газобалонного устаткування перевірте стан вузлів двигуна, свічок запалювання, проводки, герметичності тракту. Заміряйте компресію в циліндрах - показник має дорівнювати 6,5 кгс/см2.
2
Заведіть двигун, попередньо встановивши газовий редуктор в режим «Бензин». Прогрійте мотор до робочої температури. Холостий хід встановіть на 800 оборотів. Встановіть редуктор в нейтральне положення.
3
Якщо система має односекційний дозатор, викрутити його на максимум. Загорнувши до упору гвинт холостого ходу, виверніть його на п'ять обертів у зворотний бік. При системі з двох секцій першу виверніть на максимум, другу - на мінімум.
4
Встановіть кнопку в положення «Газ». Заведіть двигун. За допомогою підсосу виставляйте обороти до 1500-1700 оборотів. Для забезпечення впевненої роботи мотора при вимкненому підсосі «утопите» ручку регулювання до кінця.
5
Відрегулюйте чутливість редуктора газу. Для цього обережно виверніть відповідний болт. Коли ця обставина перестане позначатися на оборотах холостого ходу, укрутіть його назад на два обороту.
6
Різко натисніть на газовий акселератор для перевірки регулювання газобалонного обладнання. Приемистость мотора повинна бути потужною.
7
Щоб визначити той поріг, при якому починають змінюватися обороти, налаштуйте гвинт дозатора. Потім викрутити його на півоберта. Подібним чином здійснюється регулювання першої камери двосекційного дозатора. Коли налаштовується друга камера, положення гвинта необхідно відвести на чверть обороту.
8
Попросіть приятеля допомогти вам. У його завдання входить натиснення на педаль газу до установки оборотів двигуна на 3200-3700. Ви в цей час повинні закрутити гвинт регулювання на чверть обороту. Цю операцію слід повторювати до появи провалів. Коли це стане можливим, викрутити гвинт на половину обороту.
В останні роки на вітчизняних дорогах з'являється все більше число автомобілів з газобалонним обладнанням, а у їх власників нерідко виникає питання, як налаштувати газовий редуктор. Дотримуючись заходів безпеки, газовий редуктор автолюбителі можуть відрегулювати самостійно.
Інструкція
1
Інструкція, як налаштувати газовий редуктор з двома регуляторами, передбачає регулювання дозатора, гвинта холостого ходу і гвинта чутливості. По-перше, здійсните установку холостого ходу, намагаючись завести ваше авто на газу. Якщо це вам не вдалося, заводите машину на бензині і лише потім переводите її на газ, при цьому утримуйте обороти на рівні 2000 об/хв. Обертайте вин холостого ходу авто, а також знижуйте оберти холостих, щоб знайти оптимальне положення гвинта до того моменту, коли ваша машина затихне. Потім знову обертайте гвинт холостого ходу, щоб визначити максимум оборотів. Загортаючи гвинт чутливості, корегуйте обороти до максимуму гвинтом холостого ходу.
2
Щоб налаштувати газовий редуктор, по-друге, виконайте регулювання чутливості редактора. Відвертайте гвинт чутливості потроху доти, коли зміна його положення почне впливати на обороти самого двигуна навіть на холостому ходу, потім завертайте його назад на 0,75-1,25 оборотів. Коли дана процедура виконана, спробуйте «газануть» різко, при цьому, якщо на педаль «газу» двигун відгукується добре, ви успішно відрегулювали чутливість. В іншому випадку повторіть операцію, поки машина буде відмінно відгукуватися на педаль «газу».
3
Подальша настройка газового редуктора полягає в регулюванні дозатора. Встановіть 3000-3500 об/хв на двигуні, що працює на газобалонному обладнанні, і акуратно загорніть гвинт дозатора, поки ви не знайдете потрібний поріг зміни в даних оборотах. Уважно слухайте звук роботи двигуна вашого авто, так як саме по ньому ви дізнаєтеся про зміни, що. Щоб переконатися в правильності обраного положення гвинта дозатора, покрутіть його трохи вперед, назад, акуратно відверніть його на 0,5-0,7 оборотів від знайденого вами порога.
4
Виконайте заключну регулювання в кілька кроків. Натисніть на привід "газу" різко і, не відпускаючи його, загорнувши гвинт чутливості повільно по 0,25 оборотів, поки в їх наборі відчується провал. На 0,5 оборотів відверніть гвинт чутливості і повторіть операцію настройки дозатора. Після правильного налаштування редуктора ви можете спокійно керувати машиною з газобалонним обладнанням, і єдиною проблемою може стати лише високий рівень СО вихлопах авто, ознакою якого є досить специфічний запах не повністю згорілого газу на холостому ходу з вихлопної труби.