Як відрізнити фейк від оригіналу.

Слово fake («фейк») перекладається з англійської як «підробка». Так прийнято називати будь-яку підроблену річ або імітацію, яку продавець видає за оригінал. Виробники відомих брендів, щоб захистити свою продукцію і не втратити прибуток, додають своїм виробам специфічні унікальні особливості, повторити які неможливо: голограму, сертифікат, упаковку, якість і т.д.
Інструкція
1
Дизайнерський оригінальна річ серйозно відрізняється від фейку. Остання шиється здебільшого з дешевої тканини, у виробництві задіяні непрофесіонали, в результаті на речі можна виявити криві строчки, стирчать нитки, виріб буде не відповідати розмірам, якості, кольору, може виявитися небезпечним для здоров'я. Причому коштувати підроблена річ може і в рази дешевше, і за ціною оригіналу. Підробляють будь-які споживчі товари: одяг, сумки, аксесуари (рукавички, окуляри, краватки, годинники), туалетну воду, косметику і т.д. Особливо слід бути обережним при купівлі відомих брендів, таких як Christian Dior, Burberry, Hugo Boss, Lacoste, D & G, Ben Sherman та інші.
2
Обходьте стороною речові ринки та павільйони китайських товарів, а також мультибрендові магазини і багатопрофільні бутики. У фірмових магазинах, де представлений тільки один бренд, ризику придбати підробку практично немає. Мультибрендові бутіки, в принципі, можуть торгувати оригінальними виробами, але вибирати слід ті відділи, які працюють не перший день і мають бездоганну репутацію. Більш того, навіть в інтернет-магазинах великі виробники не розпродають свій штучний товар. Винятком може бути тільки офіційний сайт марки, на якому можна дізнатися асортимент і адреси фірмових магазинів.
3
Брендовий річ не коштуватиме копійки. В її виробництво вкладено занадто багато сил, коштів. Якщо ціна підозріло занижена, насторожитеся - найімовірніше, перед вами фейк. Однак це не відноситься до розпродажів у фірмових магазинах, де сезонні знижки часом доходять до 70%.
4
Брендові речі завжди відрізняються високою якістю. Виробники витрачають на матеріали, тканини, наповнювачі чималі гроші. Фірмова продукція приємна на дотик, вишукано пахне, вимагає особливих умов догляду. Приміром, оригінальні шийні хустки не можна прати навіть на руках - тільки хімчистка видалить забруднення з тканини бережно. Фейк же можна випрати в машинці, сушити в сушарці, максимум, що станеться - він злегка злиняє.
5
На оригінальному виробі повинен бути присутнім логотип бренду. Він повинен бути або вибитий, або пришитий з внутрішньої сторони виробу рівною рядком. Логотип можна знайти на багатьох деталях одягу: на ґудзиках, «собачці» замка, на кишенях і пряжках. Етикетка оригінальної речі може містити водяні знаки, або голограми. На етикетці вказується номер моделі, щоб покупець легко орієнтувався, до якої колекції виріб належить. Там же прописується склад тканини або косметичного продукту, правила використання речі. Якщо всього цього немає - перед вами очевидний фейк.