Як потрібно поводитися з друзями.

Дружба - це можливість відчути себе потрібним і важливим людиною для близьких людей. У справжніх дружніх відносинах присутня любов, відданість, чуйність, легкість розуміння. Якщо ви можете похвалитися такими відносинами, вмійте берегти їх і зміцнювати.
Інструкція
1
ДоверяйтеДружба будується на довірі, яка дуже цінно. Якщо ви вважаєте людину своїм другом, не бійтеся хоч трохи відкрити душу, тим більше, якщо він зробив це першим. Це означає, що він ставиться до вас особливо тепло і вважає вас одним із близьких людей. Залишаючись закритою людиною, ви поступово розгубите всіх друзів, а вашим вірним супутником стане самотність.
2
Вмійте слушатьВ дружбу важливі розуміння і здатність до співчуття. Дійсно, справжнього друга хочеться підбадьорити у важкій ситуації або разом порадіти його успіхам. Тому не зациклюйтеся виключно на своїй персоні і не турбуйте друзів тільки для того, щоб протягом усього вечора базікати про себе. У бесіді намагайтеся вести діалог, задавайте питання і не пропускайте репліки одного повз вуха.
3
Будьте опоройУмейте підтримати не тільки словом, а й ділом. Справжні друзі високо оцінять вашу готовність допомогти і в складній ситуації дадуть відповідь тим же. Щоб розвинути в собі цю якість, корисно час від часу ставити себе на місце одного. Напевно в залежності від ситуації вам би теж могла знадобитися підтримка. Простіше кажучи, поступайте з друзями так, як хотіли б, щоб вчинили з вами.
4
Діліться улибкойВи коли-небудь помічали, що в компанії з позитивною людиною ваш настрій теж помітно поліпшується? А ось з похмурими людьми хочеться швидше розпрощатися і піти своєю дорогою, чи не так? Намагайтеся підтримувати веселий вогник в очах, даруєте посмішки і гарний настрій, і тоді ви точно не залишитеся самотнім.
5
Підтримуйте связьВ повсякденній суєті дружні зв'язки можуть відійти на другий, а то й десятий план. Але рутинні турботи і справи будуть завжди, а от дружба не може існувати сама по собі. Якщо ви не будете підтримувати зв'язки з друзями, з часом вона стане настільки тонкою, що непомітно порветься без можливості відновлення.
Свята блаженна стариця Матрона Московська ще за життя прославилася праведним життям і численними чудесами, вчиненими її молитвами до Господа. Сьогодні тисячі людей звертаються до неї з проханнями про допомогу в різних життєвих негараздах.
Інструкція
1
святої блаженної Матрони просять про зцілення від хвороб, зустрічі з судженим, материнстві, позбавленні від алкогольної та наркотичної залежності, допомоги у вирішенні матеріальних проблем, в навчанні або роботі, позбавленні від страждань.
2
Закликаючи в помічники святу Матрону, пам'ятайте, що насамперед потрібно звертатися в молитвах до Спасителя та Пресвятої Богородиці. Просіть Матронушка помолитися за вас перед Господом і допомогти вам.
3
До святий Матроні можна звернутися в храмі, в який ви зазвичай ходите, або вдома, або в будь-якому іншому місці: важлива не обстановка, а тверда віра в Бога і молитва, вчинена з відкритим серцем. Зазвичай православні просять святих угодників про допомогу, осіняючи себе хресним знаменням і прикладаючись губами до ікони. Але якщо перед вами немає образу Матрони Московської, подумки уявіть його собі, закривши очі, і відчуйте зв'язок з нею.
4
В православних молитвословах ви знайдете акафіст і молитву святий Матроні, з якою до неї звертаються з проханням про допомогу або вдячністю. Її можна вивчити напам'ять або читати по книзі. Якщо ви не знаєте або не пам'ятаєте молитов, можна говорити від себе тими словами, які йдуть з глибини душі і серця.
5
Якщо життєві обставини дозволяють вам бувати в Москві, відвідайте Покровський ставропігійний жіночий монастир, прикластися до мощей святої блаженної Матрони і її чудотворній іконі. Але якщо такої можливості немає, не турбуйтеся: Матронушка прийме ваші молитви всюди, де б ви не знаходилися.
6
Більш того, якщо вам потрібна допомога святої Матрони і її заступництво перед Господом, ви можете написати їй листа. Надішліть його на поштову адресу монастиря: 109147, м.Москва, ул.Таганская, 58, Покровський ставропігійний жіночий монастир у Покровської застави м.Москви, настоятельки ігумені Феофанії (Міскіні). Можна також звернутися до Матроні за допомогою електронної пошти на адресу: matronushka@gmail.com. Служителі монастиря покладуть ваші прохання до мощів святої блаженної стариці.
7
Вірте, просіть святу Матрону всім серцем, але обов'язково додавайте: «Якщо на те воля Божа», оскільки тільки йому відомо, що кожному з нас потрібно для щастя.