Як надягати шапочку для басейну. Як навчитися плавати дорослому.

Плавання підходить навіть тим, хто в силу фізичних особливостей не може витримувати повноцінні навантаження. Щоб волосся не заважали вам під час тренувань і не страждали від впливу хлорки, привчіть себе надягати шапочку для басейну.
Інструкція
1
Шапочки для басейну виготовляються з різних матеріалів: лайкри, латексу, силікону. Крім того, існують різні дизайни, які дозволяють виглядати не тільки спортивно, але і красиво. Найбільшу популярність по праву заслужили силіконові шапочки. Вони добре тримаються на голові і довго служать.
2
Поучитесь надягати шапочку для басейну перед першим походом на плавання. Якщо у вас довге волосся, зберіть їх в пучок на верхівці або стягніть гумкою. Не використовуйте невидимки або шпильки з гострими краями, щоб не пошкодити матеріал. Заправити волосся під надягнуту шапочку досить важко, тому відразу постарайтеся прибрати стирчать кінчики і чубчик.
3
Візьміть шапочку обома руками, розгорнувши кисті так, щоб долоні дивилися в сторони. Розсуньте матеріал на відстань 15-20 см, в залежності від діаметру окружності голови. Нахиліться вперед і прикладіть передній внутрішній край шапочки до чола, допомагаючи великими пальцями.
4
Ведіть руки назад, поступово розташовуючи шапочку на всій поверхні голови. Використовуйте пальці рук, щоб заправити окремі неслухняні локони. На потилиці матеріал повинен закривати волосся нижче кромки, закрийте вуха.
5
За шапочкою необхідно ретельно доглядати. Після плавання зніміть її, починаючи з потилиці. Уникайте різких рухів, щоб не пошкодити волосся. Обполосніть матеріал холодною водою і дайте висохнути в розправленому вигляді. Не залишайте на сонці. Коли шапочка повністю висохне, всипте всередину трохи тальку.
6
Латекс може бути економічною альтернативою силікону, однак термін його служби значно менше. Тим не менш, якщо у вас цілий плавальний гардероб, то можна підібрати латексну шапочку до кожного купальнику за кольором і стилем.
7
Шапочки із тканини, такий як лайкра або поліестер, більш зручні в надяганні, але значно поступаються за своїми основними якостями. Вони погано тримаються на голові і пропускають воду, тому підійдуть хіба що при купанні без повного занурення для захисту від бризок або просто для краси. Існує комбіновані шапочки з зовнішньої силіконової частиною і внутрішньої з лайкри. Ці моделі дуже комфортні, але відрізняються високою ціною.
Зверніть увагу
Шапочка не повинна бути занадто тугий, інакше через деякий час ви відчуєте головний біль.
В холодну зимову пору, подобається нам це чи ні, доводиться носити різні шапки, щоб захищати нашу голову від переохолодження. Тому в наших же інтересах навчитися надягати шапку так, щоб це виглядало стильно, цікаво і при цьому зігрівало нас.
Інструкція
1
Найпоширеніший вид шапки - в'язана. Щоб ваш образ залишався жіночним і гармонійним, варто частину волосся спереду випустити назовні. Їх можна завити або залишити прямими, але в будь-якому випадку це буде виглядати ефектно.
2
Якщо ваша стрижка ближче до каре, то в'язана шапка, притиснувши волосся до шиї, може створити не найсимпатичніший образ. Тому збризніть кілька пасом спреєм для укладки і трохи збийте їх. Тим самим, ви додасте обсяг волоссю, що буде вдало обігравати вашу шапочку.
3
Не варто натягувати в'язану шапку сильно на брови, так як від частої носки вони можуть дещо зіпсувати форму брів. Завжди залишайте невеликий просвіт на лобі, щоб шапка не виглядала, як каска.
4
Не вибирайте шапки з дуже вузькою гумкою, адже після неї може залишитися некрасивий слід на лобі. Також може розболітися голова, так як за рахунок затискання голови гумкою призупиняється приплив крові.
5
Якщо ви одягаєте шапку -носок, то її основа повинна знаходитися там, де починається лінія волосся. Не варто її дуже довго поправляти, адже молодіжний стиль припускає швидке надягання речі, не дивляться в дзеркало. Так і вам потрібно, швидко і легким рухом надіти і відправитися на вулицю.
6
Модні шапки-вушанки особливо йдуть власникам довгого волосся, у тому числі і чоловікам. Якщо шапка грубої фактури та землянистий відтінків, то дівчина може красиво обіграти її довгими кучерявими волоссям або заплести слабкі косічкі.Веревочкі у шапок-ушакон НЕ зав'язуються, вони скоріше бовтаються як аксесуар, тому необхідно запастися теплим шарфом.
7
Якщо ви хочете захистити виключно тільки вуха, то можете замість шапки надіти в'язану пов'язку. Найкраще вона поєднується з короткими стрижками, але якщо ваше волосся падають з плечей, то варто заплести дві легкі коси, трохи підкрутивши їх кінчики.