Як перев'язати руку.

У випадку травмування руки виникає необхідність у її перев'язці. Правильне виконання цієї процедури дозволить при необхідності створити нерухомість тієї чи іншої частини кінцівки і закріпити марлеву серветку, що закриває ранову поверхню.
Вам знадобиться
  • Бинти
Інструкція
1
Для перев'язки можна використовувати будь марлевий бинт, при зупинці кровотечі - тільки стерильний матеріал. Руку необхідно зігнути в лікті, плече злегка відвести від тулуба. Розмотуючи бинт, накладайте один його шар на інший зі зміщенням в полшіріни. Поступово розмотуючи, котите рулон бинта по поверхні шкіри, а не розвертайте його в повітрі.
2
В залежності від призначення виконують перев'язування різних типів. При перев'язці рук ви можете використовувати спіральну, повзучу, кругову, хрестоподібну, черепашачу і обертову пов'язки.
3
Найбільш проста у виконанні кругова пов'язка. Врахуйте, що вона не підходить для суглобів. Щоб накласти таку пов'язку, невеликий кінець бинта залиште вільним і закріпіть його на другому обороті. Виконавши ще два витка, повністю перекривають один одного, зробіть циркулярну обв'язку. Закріпіть пов'язку, надрізавши бинт і зав'язавши закінчення вузлом.
4
Для перев'язки суглоба застосовуйте хрестоподібну, черепашачу або колосовидну пов'язки. Руху при накладенні бинта повинні нагадувати вісімку. За круговим витком в хрестоподібної пов'язці слід накладення матеріалу навскоси. Потім йде повторення кругового туру і під кутом бинт повертається до місця першого витка.
5
Ліктьовий суглоб під час накладення на нього черепашачою пов'язки повинен бути зігнутий під кутом 130 градусів. Візьміть головку бинта у праву руку, а його закінчення - в ліву. Прикладіть бинт до верхньої частини передпліччя і зробіть навколо нього пару закріплюють турів. Перетніть згинальну поверхню ліктя і перейдіть на нижню частину плеча.
6
Накладайте ходи на плече і передпліччя, поступово почавши зближувати їх після здійснення восьмиобразной перекрестов на згинальних поверхнях.
7
Накладаючи пов'язку, що давить, простежте, щоб вона не викликала порушення кровообігу. Кінець бинта, коли перев'язка буде завершена, надріжте посередині і зав'яжіть дві частини вузлом. Слідкуйте, щоб він не опинився над раною.