Як одягатися в сильний мороз.

Сильний мороз - поняття відносне. Для когось температура в мінус двадцять градусів - лютий холод, який можна витримати, лише закутавшись в теплу шубу, а хтось спокійно переносить куди більш низькі температури, будучи вельми легко одягненим. Проте існують певні правила, які бажано дотримуватися будь-якій людині, якщо за вікном сильний холод.
Інструкція
1
Зрозуміло, відповідати на це питання слід, виходячи з цілого ряду факторів. Наприклад, скільки часу людині має пробути поза приміщенням, чи буде він там енергійно рухатися чи ні, яким є його вік, вага, загальний стан здоров'я і т.д. У сильний холод, керуйтеся правилом: якомога менше синтетики в кожному шарі одягу. До натільний білизні це теж стосується. Воно повинно бути виготовлене з натурального матеріалу. В крайньому випадку, з невеликим додаванням синтетики.
2
Жінкам слід відмовитися від звичайних синтетичних тонких колготок. Замість них надіньте вовняні або бавовняні речі. Ще краще - термоколготкі або термолосіни. Ступні і гомілкостопи додатково захистіть від переохолодження теплими шкарпетками або гольфами. Чоловікам слід під брюки надіти тонкі тренувальні штани або кальсони, і також не забувати про теплі шкарпетки.
3
Дотримуйтесь правило: краще декілька тонких шарів одягу, ніж один товстий. Чому? Та тому що одяг сама по собі не гріє, її завдання - створити повітряний прошарок між тілом людини і навколишнім середовищем. Ідеальна одяг для верху тіла в сильний мороз - тонка бавовняна майка або футболка з коротким рукавом, поверх неї - тонка водолазка, а вже потім - светр. Поверх всього цього можете надіти довгу куртку або шубу. Обов'язкова вимога - щоб була надійно закрита область попереку. Її переохолодження загрожує серйозними наслідками.
4
Шуба має бути обов'язково з натурального хутра, куртка - з натуральним пуховим утеплювачем. Що б не говорили з цього приводу захисники тварин, а саме натуральні хутро і пух найкраще захищають від по-справжньому сильного холоду. Головний убір також краще взяти з натурального хутра. Він повинен повністю закривати вуха (в ідеалі - це звичайна шапка-вушанка з опущеними боковинами).
5
Приділіть велику увагу взуття. Ногам в ній повинно бути комфортно. Пам'ятайте, що при сильному морозі здавлювання ступні може привести до обмороження пальців.