Як знайти людину в лісі. Як знайти заблукалого в лісі людини.

Заблукати в лісі може практично будь-яка людина, навіть місцевий житель, здавалося б, впевнений, що він знає в ньому кожну стежину. Це може статися, наприклад, якщо захопитися збором грибів або ягід і зайти в незнайоме місце. Або якщо через похмурої погоди не можна орієнтуватися по сонцю. Як би там не було, заблукав людини треба шукати.
Інструкція
1
Дуже багато залежить від рідних і близьких. Якщо людина не повернувся до призначеного часу, треба бити на сполох. Запам'ятайте, що чим раніше організувати пошук, тим більше шансів, що заблукав швидко виявлять.
2
Якщо він взяв із собою в ліс мобільний телефон, і вам вдалося з ним зв'язатися, тобто сигнал проходить, попросіть його залишатися на місці, а самі терміново звертайтеся в найближчий орган МНС. За пеленгу за допомогою сучасного обладнання можна досить точно встановити місцезнаходження телефону і, відповідно, його невдачливого власника. Співробітники МНС, зв'язавшись з ним, зможуть пояснити, як вибратися з лісу, або самі направлять групу для пошуку і виведення.
3
Якщо мобільного телефону немає, також терміново звертайтеся до рятувальників. Постарайтеся дати їм якомога точнішу інформацію про заблукав людині: куди саме він збирався піти, на який термін, в чому був одягнений. Обов'язково візьміть з собою якісь його особисті речі, одяг або взуття. Це необхідно для того, якщо знадобиться пустити собаку по сліду.
4
Можна організувати пошук за допомогою місцевих органів влади або поліції. Врахуйте, що в поліції, посилаючись на якісь відомчі інструкції, часто відмовляються приймати заяву про зникнення людини (мовляв, якщо він через три дні не з'явиться, тоді й приходьте - почнемо шукати), тому при необхідності проявіть наполегливість.
5
Є також громадські організації, що займаються розшуком зниклих людей. Довідки про них можна навести по інтернету. Зверніться до них, і на пошук вашого близької людини напевно відправляться добровольці-волонтери.
6
В тому випадку, якщо на пошук відправляться місцеві жителі, знайомі або товариші по службі заблукав людини, треба швидко організувати для них транспорт, харчування, засоби зв'язку. Краще якщо вирішення цих питань візьмуть на себе люди, що мають подібний досвід і можливості (наприклад, керівники місцевих підприємств або чиновники місцевого муніципалітету).
7
Надрукуйте оголошення з проханням про допомогу в розшуку. Вкажіть ім'я зниклого, його вік, прикмети, у що він був одягнений. Ці оголошення розклейте в селах, на зупинках громадського транспорту, залізничних станціях, розташованих поблизу того ділянки лісу, куди він планував податися.