Як знайти папку. Як в виндовс 7 знайти потрібну папку.

Для зберігання програм та інформації на носіях комп'ютера використовується впорядкована ієрархічна структура - дерево каталогів. Вона побудована з вкладених один в одного об'єктів - папок. Кожна папка може містити інші папки або файли, тому, щоб дістатися до будь-якого об'єкта, будь він документом, програмою або каталогом, треба знайти потрібну папку. Для пошуку будь-якого об'єкта файлової системи по його назві в операційній системі передбачені спеціальні процедури.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
В комп'ютері, що працює під управлінням ОС Windows версій 7 і Vista, використовуйте для пошуку потрібної папки стандартний менеджер файлів - «Провідник». Для його запуску скористайтеся пунктом «Комп'ютер» в головному меню або двічі клацніть по іконці з такою ж назвою на робочому столі.
2
Для введення пошукового запиту в інтерфейс «Провідника» цих версій ОС додано спеціальне поле введення - воно знаходиться у правого верхнього краю вікна програми. У цьому полі ви побачите напис «Пошук: Комп'ютер», але при натисканні мишкою вона зникне. Введіть назву папки. Програма почне пошук і відображення результатів ще до того, як ви завершите набір.
3
Дочекайтеся, поки в списку результатів з'явиться потрібна папка, і перейдіть в неї, клікнувши цей рядок двічі.
4
На операцію пошуку в усьому комп'ютері може знадобитися багато часу - «Провідникові» потрібно переглянути сотні тисяч об'єктів. Ви можете в рази скоротити цей час, якщо спочатку перейдете на якийсь конкретний диск, що містить потрібну папку. Ще краще підібратися до зони пошуку якомога ближче по дереву каталогів в лівій панелі «Провідника».
5
Можна використовувати «гарячі клавіші» для початку процедури пошуку - натисніть Win + F, і на екрані з'явиться той же менеджер файлів з пропозицією ввести пошуковий запит. Однак у цьому випадку пошук буде здійснено тільки в «обраних» - він закінчиться швидко і безрезультатно. Під повідомленням «Об'єкти, що задовольняють критеріям пошуку, не знайдені» ви побачите напис «Повторити пошук в» і набір іконок. Виберіть серед них «Комп'ютер», і «Провідник» почне повторне прочісування, повернувши вас до описаного вище третього кроку.
Корисна порада
З використанням «Провідника» можна шукати папки не тільки свого комп'ютера, але й інших, якщо вони підключені по локальній мережі і доступ в той каталог, де зберігається потрібна папка, дозволений.