Як мити зелень.

На обідньому столі зустрічається дуже мало страв, в яких не використовується зелень. Лук, петрушка, кріп, салат, селера та інші рослини не тільки є головною прикрасою приготованих делікатесів, але й містять у собі масу вітамінів і корисних речовин.
Інструкція
1
Перед подачею до столу зелень потрібно обов'язково промивати. Завдяки цьому видаляються містяться в ній пил, залишки землі, хімікатів, пісок і навіть дрібні комахи. Використовувати брудну петрушку або кріп категорично заборонено, так як багато хто з них вирощуються на ділянках, по яких вільно бродять домашні тварини. А це вже загрожує зараженням паразитами.
2
Переберія зелень перед промиванням. Видаліть залишилися корінці, гнилі листя або слабкі, зів'ялі кінчики. Це дозволить також виявити ненароком ліпші листя трави або інших рослин.
3
Наберіть у велику чашку холодної води з-під крана і опустіть туди зелень. Води повинно бути досить багато, щоб листя вільно плавали. Акуратно перешкодьте їх руками кілька разів, потім витягнете, поміняйте воду і повторіть процедуру. Міняти воду бажано кілька разів, так як за одну промивку вся бруд не віддалиться.
4
Сполосніть розділену на частини зелень під проточною водою. Відразу це робити не можна, так як в пучку вода не потрапляє на окремі ділянки рослин, і вони залишаються брудними.
5
Якщо дозволяє час, замочіть необхідну кількість зелені в солоній воді на 15-20 хвилин. Це позбавить рослини від яєць гельмінтів, равликів і черв'яків, які можуть потрапити на листя з грунту, а потім і в організм людини.
6
Помітивши чорні плями на зелені, приділіть її миття підвищену увагу. Такі сліди зазвичай залишаються після обробки листя хімічними речовинами.
7
Щоб зелень зберігалася якомога довше, не тримайте її в поліетиленовому пакеті, який зовсім не пропускає повітря. Краще загорніть пучок у вологу тканину, а зверху оберніть білим папером. Якщо листя почали в'янути, опустіть зелень на 20 хвилин в холодну воду, після чого промийте описаним вище способом і використовуйте в їжу.