Як краще поставити ліжко.

Питання про те, як краще поставити ліжко, може виникнути у людини не тільки при первісному облаштуванні спальні, але і при її подальшому використанні. Якщо вас мучать безсоння і постійна втома, якщо ви відчуваєте, що зовсім не одержуєте належного відпочинку від сну, терміново переставляйте своє ліжко на інше місце. Саме від розташування цього головного елемента інтер'єру спальні в чому залежить ваше самопочуття.
Інструкція
1
Найбільш вигідне розташування ліжка в кімнаті, здатне подарувати вам відчуття захищеності і спокою, - по діагоналі до дверей. Поставивши її таким чином, ви будете бачити всіх, хто заходить або заглядає в спальню.
2
Якщо ліжко призначена для двох чоловік, забезпечте для кожного з них вільний доступ до спального місця. Якщо ж вона призначена тільки для однієї людини, поставте її так, щоб одна з бічних сторін стикалася зі стіною. Кут між вікном і дверима - також досить-таки вдале розташування ліжка в спальні. А ось ставити її біля стіни, суміжної з туалетом, не варто.
3
Поставте ліжко навпроти красивою картини або, приміром, сімейної фотографії, щоб прокидаючись, бачити перед собою приємну погляду річ.
4
Не розміщуйте своє спальне місце під масивної люстрою або навісним шафою. Ці предмети можуть викликати у вас почуття неспокою і здаватися потенційною загрозою вашому здоров'ю. А це може привести до безсоння. Простір над ліжком має бути вільним.
5
Шкідливе випромінювання від телевізора або комп'ютера також може негативно вплинути на сон і ваш загальний стан. Тому розташуйте ліжко на відстані не менше 3-5м від цих приладів. Це ж стосується і електричних розеток. Відстань між ними і ліжком не повинно бути менше півтора метрів.
6
Простежте за тим, щоб гострі кути знаходиться в спальні меблів не були спрямовані в сторону ліжка.
7
Відмовтеся від розташування ліжка навпроти дзеркала або шафи з дзеркальними дверцятами. Вся негативна енергія, накопичена вами за день, буде відображатися в ньому і повертатися до вас назад. А адже сон необхідний людині для того, щоб позбутися від поганих думок і відпочити.
8
Чи не ставте ліжко ізножьем до дверей. Таке її розміщення називається «становищем смерті», адже саме таким чином з кімнати виносять небіжчика.