Як намалювати красиве дерево.

Головне в зображенні дерева на папері - не проводити чітких і точних ліній. Тільки тоді воно буде схоже на справжнє, передасть його недосконалу красу і природну унікальність.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - фарби або кольорові олівці.
Інструкція
1
Намалюйте в нижній половині аркуша паперу дві паралельні один одному лінії. Верхні кінці розведіть в різні боки - це будуть підстави гілок.
2
Прірісуйте паралельні лінії до підстав гілок таким чином, щоб вони поступово звужувалися, а в кінці - з'єднувалися. Товщина гілок повинна в кілька разів тонше ствола.
3
Між ними намалюйте ще 2-3 подібні гілки, але різної товщини і довжини. Не бійтеся зробити одну гілку дуже коротку, а іншу - довгу, адже в природі може бути ще й не такі картини.
4
До кожної великої гілці прірісуйте кілька маленьких. Чим більше буде гілок, тим цікавіше буде дерево. Але занадто багато малювати теж не варто, інакше більше буде схоже на перевернуту ялинку.
5
Закінчивши зі стволом, приступайте до крони дерева. Намалюйте навколо гілок хвилясту лінію, яка повинна бути вище них приблизно на 1-1,5 см і закінчуватися під основою гілок. А в верхній частині стовбура, відразу під гіллям, накресліть невелике коло - дупло дерева.
6
Зобразіть коріння. Щоб дерево виглядало ще більш красивим і сьогоденням, розведіть внизу лінії ствола в різні боки і прорисуйте їх за принципом зображених гілок. Тільки вони повинні бути зовсім короткими і не з'єднаються на кінцях.
7
Прикрасьте дерево. Використовуйте всі наявні у вас відтінки зеленого, жовтого і коричневого кольору. Останніми розмалюйте ствол, а зеленими - крону. Поверх основного кольору в деяких місцях накладіть темніший відтінок. Дупло, наприклад, можна зробити темно-коричневим. Таким же кольором прорисуйте на стовбурі горизонтальні прожилки і сучки.
8
При розфарбовуванні крони Не бійтеся накладати зелений колір на коричневі гілки, перекриваючи їх, а в деяких місцях, навпаки, залишаючи голими. Експериментуйте з квітами, змішуючи їх і отримуючи різні природні тони. Не старайтесь зробити контур крони рівний і чіткий, нехай деякі листочки виступають за підставу - це додасть дереву більш реальний вигляд.