Як намалювати перець.

В малюнку перцю важливо відобразити особливості будови плоду і показати гру світла і тіні на поверхні шкірки. Якщо ви зображує цю сільськогосподарську культуру на гілці куща, необхідно промальовувати листя і спосіб кріплення до втечі.
Інструкція
1
Подумайте, який саме вид перцю ви хочете намалювати, оскільки будова плода у різних рослин дещо відрізняється. З найбільш поширених можна виділити гострий, солодкий і запашний перець.
2
Намалюйте подовжений овал, якщо ви малюєте гострий червоний перець. Ширина допоміжної фігури повинна складати чверть довжини. Загострите кінчик плода, його закінчення можна трохи загнути в кімнату. Прорисуйте плодоніжку, в місці кріплення до плоду вона має форму зірки з неяскраво вираженими променями. Виростають плоди на гіллястому ліаноподобний чагарнику, листя гострого перцю мають форму еліпса.
3
Зобразіть тонкими лініями циліндр, якщо ви хочете зробити малюнок солодкого перцю. Виділіть вертикальними лініями три або чотири частки, скруглите обриси кінців. Пропорції плода можуть бути різними, деякі солодкі перці виглядають практично як куля, інші довші. Майте на увазі, що є різновид солодкого перцю, її ще називають болгарським, яка має гострий кінчик, а поділу на долі не яскраво виражено.
4
Намалюйте велику кисть, на якій розташовано безліч дрібних плодів округлої форми. Саме так зростає запашний або чорний перець. Недозрілі плоди висушують, і вони набувають форму звичного кулінарам горошку. Форма листків у таких видів перцю має форму загостреного овалу, згадайте, як виглядають листя Лавруша.
5
Приступайте до фарбування. Гострий перець має інтенсивний червоний колір, солодкий може бути яскраво-жовтим, червоно-оранжевим або зеленим. Що достигають плоди запашного і чорного перцю пофарбовані в чорно-фіолетовий. Незалежно від того, який плід ви малюєте, обов'язково відобразіть в зображенні блискучу поверхню перцю. Для того щоб він не виглядав плоским, виділіть області тіні і світла, мазком відзначте відблиск.