Як переформатувати відео на телефон. Як переформатувати відео avi.

Деякі люди використовують для перегляду відеозаписів мобільні телефони. Природно, мова йде не тільки про класичні пристроях. Нерідко цей процес здійснюється за допомогою комунікаторів і смартфонів, які володіють порівняно великими дисплеями.
Вам знадобиться
  • Total Video Converter.
Інструкція
1
Спочатку з'ясуйте, з якими типами відеофайлів працює ваш мобільний пристрій. Вивчіть інструкцію до телефону. Ви також можете відвідати сайт виробника і уточнити цікаву для вас інформацію.
2
Скачайте програму, необхідну для зміни формату відеофайлу. Для роботи з файлами багатьох типів підійде додаток Total Video Converter. Встановіть зазначену програму.
3
Запустіть TVC, попередньо перезагрузив комп'ютер. Дочекайтеся відкриття головного меню програми. Натисніть кнопку «Нова задача». У спадаючому меню виберіть поле «Імпортувати файл».
4
Вкажіть відеофайл, який ви плануєте надалі запустити на мобільному телефоні. Натисніть кнопку «Відкрити». Після переходу в нове меню активуйте опцію «Використовувати вбудовані декодер».
5
В даній програмі існує спеціальна категорія, відзначена словом Mobile. Виберіть один із запропонованих форматів. Якщо ваш комунікатор може відтворювати файли avi або mpeg4, краще використовуйте ці формати. У такій ситуації виберіть пункт Lossless avi.
6
Тепер виділіть назва файлу в головному меню програми. Натисніть кнопку «Налаштування» та виберіть поле «Зміна розміру». Встановіть дозвіл відео, яке підтримує дисплей мобільного пристрою. Це знизить навантаження на телефон під час відтворення.
7
Вкажіть співвідношення сторін екрану, рівне 4: 3. Натисніть кнопку «Зберегти». Після повернення в головне меню натисніть кнопку «Огляд» і виберіть каталог, куди буде збережений кінцевий файл.
8
Натисніть кнопку «Конвертувати». Зачекайте, поки додаток виконає необхідні операції. Перевірте можливість запуску відеофайлу, використовуючи додаток-плеєр, встановлене на комп'ютері.
9
Скопіюйте отриманий відеофайл на карту пам'яті телефону і запустіть його.
Зверніть увагу
Більшість мобільних телефонів підтримує формат 3gp.