Як ПК підключити до інтернету через телефон.

Мобільні телефони нерідко використовуються для перегляду web-сторінок або роботи з різними інтернет-додатками. Крім того, дані пристрої можуть виконувати функції модему, необхідного для підключення до інтернету стаціонарного або мобільного комп'ютера.
Вам знадобиться
  • PC Suite.
Інструкція
1
Виберіть тип з'єднання мобільного телефону з комп'ютером. Для підключення ПК до інтернету можна використовувати як USB-кабель, так і бездротової канал Bluetooth. Якщо ви використовуєте кабельне з'єднання, встановіть підходяще програмне забезпечення.
2
Для більшості моделей мобільних телефонів можна використовувати додаток PC Suite. Виберіть версію зазначеної програми. Орієнтуйтеся за назвою фірми-виробника мобільного пристрою.
3
Встановіть PC Site. Перезавантажте комп'ютер. Налаштуйте параметри доступу в інтернет на мобільному телефоні. У даній ситуації краще заздалегідь подбати про підключення безлімітного тарифного плану.
4
Після перевірки можливості виходу в мережу з мобільного пристрою запустите додаток PC Suite. Підключіть телефон до USB-порту комп'ютера. Зачекайте, поки мобільний пристрій визначиться операційною системою.
5
Тепер в меню телефону виберіть пункт «Модем» або PC Suite. Дочекайтеся завершення синхронізації обладнання. У вікні програми PC Suite перейдіть до пункту «Підключення до інтернету», натиснувши однойменну кнопку.
6
Заповніть форму, що з'явилася. Вкажіть ті ж параметри, які ви вводили при налаштуванні мобільного пристрою. Дочекайтесь появи повідомлення про успішну установку з'єднання з сервером. Запустіть інтернет-браузер. Переконайтеся в тому, що комп'ютер отримав вихід в мережу.
7
Якщо ви використовуєте Bluetooth-адаптер для з'єднання телефону з комп'ютером, встановіть драйвери для цього пристрою. Запустіть інстальоване ПО і включіть виявлення телефону по Bluetooth-каналу. Виконайте пошук доступних пристроїв і підключіться до мобільного телефону.
8
Натисніть кнопку «Підключення до інтернету», Зачекайте, поки програма виконає необхідні процедури. Перевірте можливість відкриття web-сторінок.