Як по bluetooth підключитися до телефону.

Для з'єднання мобільного телефону з комп'ютером, як правило, використовують спеціальні кабелі. На щастя, дане підключення може здійснюватися і по різних бездротових каналах, наприклад Wi-Fi і Bluetooth.
Вам знадобиться
  • Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Оберіть Bluetooth-адаптер для вашого персонального комп'ютера. Якщо вам важлива швидкість передачі інформації по бездротовому каналу, уточніть її максимальне значення. В іншому випадку підійде практичні будь Bluetooth-адаптер.
2
Підключіть адаптер до інтерфейсу USB персонального комп'ютера. Оновіть програмне забезпечення для цього пристрою, якщо дана процедура не була виконана автоматично. Варто відзначити, що деякі ноутбуки мають вбудовані Bluetooth-адаптери.
3
Активуйте роботу модуля бездротового зв'язку в мобільному телефоні. Зазвичай ця опція доступна в категорії «Підключені пристрої».
4
Відкрийте програму для управління Bluetooth-адаптером, підключеного до комп'ютера. Активуйте пошук доступних пристроїв, розташованих в радіусі прийому сигналу. Якщо спільно з драйверами для адаптера не було встановлено жодної програми, використовуйте засоби Windows.
5
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Пристрої та принтери». Натисніть кнопку «Додавання пристрою». Вона розташована у верхній панелі інструментів. Через деякий час назву вашого телефону відобразиться у занедбаному меню.
6
Двічі клікніть по з'явилася іконці і виберіть пункт «Синхронізувати». Введіть пароль, необхідний для підключення до телефону. Ви можете вказати будь-яку комбінацію букв і цифр. Повторіть введення пароля, використовуючи клавіатуру мобільного пристрою.
7
Тепер ви можете вільно передавати певні файли з комп'ютера в мобільний телефон. Якщо дана функція недоступна, використовуйте спеціальні програми.
8
Скачайте та встановіть програму PC Suite. Виберіть ту версію програми, яка підійде для роботи з телефоном потрібної фірми. Виконайте синхронізацію пристроїв, використовуючи зазначену програму.