Як підібрати сабвуфер.

У вас найкращий у світі автомобіль і для повного щастя не вистачає якісного звуку? Вирушаємо вибирати сабвуфер .
Інструкція
1
В магазині вам точно скажуть, що сабвуфер и бувають пасивні та активні. Продавці уточнять, який саме ви хочете. Активний відрізняється тим, що він має вбудований підсилювач. Це значить, що вам практично не доведеться його налаштовувати. Мінусом активного сабвуфер а є якість відтвореного звуку, яке набагато нижче якості звуку пас
2
Тепер про конструктивні особливості. Сабвуфери закритого типу мають герметичний корпус, фазоінверторний - мають щілину і трубу для настройки низьких частот. Деякій комбінацією перших двох є сабвуфер и смугового типу, також можна вибрати сабвуфер з пасивним радіатором (вони мають другий динамік). Гучність сабвуфер ов залежить від його положення в автомобілі.
3
Необхідно відзначити і компактні сабвуфер и. Більшість покупців в них залучають відносно низька ціна, економія місця в автомобілі за рахунок маленьких габаритів, простота настройки. Мінус - він недостатньо гучний.
4
Вибираючи сабвуфер , визначитеся з тим, що ви хочете: чи готові пожертвувати внутрішнім простором автомобіля чи ні, чи достатньо у вас часу, щоб налаштувати його, якими засобами розташовуєте. Якщо в грошах ви не обмежені, то цілком можете дозволити собі звернутися до професіоналів, вони вже точно зроблять саме те, що вам потрібно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Efg9IwyfMvo