Як підвищити частоту відеокарти.

Изначальная продуктивність деяких відеоадаптерів значно нижче реальних можливостей цих пристроїв. Це означає, що при правильному налаштуванні можна добитися істотного поліпшення роботи відеокарти.
Вам знадобиться
  • - Riva Tuner;
  • - 3D Marks.
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що псування відеоадаптера в результаті невірного конфігурування не є гарантійним випадком. Це означає, що при розгоні відеокарти ви дієте на свій страх і ризик.
2
Виберіть програму, за допомогою якої ви будете змінювати параметри відеоадаптера. Для безпечного конфігурування використовуйте додаток Riva Tuner. Врахуйте, що дана програма не підходить для роботи з інтегрованими відеоплатами на основі процесорів фірми AMD.
3
Встановіть Riva Tuner. Перезавантажте комп'ютер. Це необхідно, щоб додаток зібрало інформацію про активний видеоадаптере і отримало доступ до його параметрам. Відкрийте головне меню програми.
4
Відкрийте меню «Параметри драйвера», натиснувши попередньо кнопку «Налаштувати». Активуйте режим роботи «Налаштування на рівні драйвера». Це найбільш ефективний і безпечний метод.
5
З доступних режимів виберіть пункт 3D. Запам'ятайте показники, відображені в графах «Частота пам'яті» і «Частота ядра». Це вихідні параметри відеокарти.
6
Змініть положення одного з повзунків, збільшивши обрану частоту на 30-40 МГц. Натисніть кнопку «Застосувати». Переконайтеся в тому, що зображення на дисплеї не містить дефектів.
7
Встановіть додаток 3D Marks. Без визначення стабільності відеоадаптера ні в якому разі не рекомендують виконувати оптимізацію цього пристрою. Запустіть 3D Marks і перевірте якість роботи відеокарти.
8
Використовуючи описаний алгоритм, знайдіть максимально можливий показник частоти ядра/пам'яті. Аналогічним чином встановіть відповідний показник для іншої частоти.
9
Чи не закривайте вікно програми і запустіть потужне 3D додаток. Якщо протягом 30-40 хвилин роботи ви не виявили збоїв відеоадаптера, збережіть параметри пристрою та активуйте пункт «Завантажувати настройки з Windows».