Як перемикатися між відеокартами. струнка відеокарта Як переключиться.

Нерідко можна зустріти ноутбуки та стаціонарні комп'ютери, в яких присутня відразу кілька відеоадаптерів. Така архітектура стала особливо актуально після випуску центральних процесорів з власним графічним ядром.
Вам знадобиться
  • - драйвери для материнської плати;
  • - драйвери для центрального процесора;
  • - драйвери для дискретної відеокарти.
Інструкція
1
Для швидкого перемикання активного графічного адаптера використовуйте програмне забезпечення, що працює в середовищі Windows. Даний метод позбавить вас від необхідності перезавантажувати комп'ютер для зміни відеокарти.
2
Встановіть додаток Everest. Ви також можете використовувати безкоштовний аналог - програму Speccy. Запустіть інстальовані ПО і з'ясуйте модель центрального процесора і дискретної відеокарти.
3
Спочатку знайдіть і встановіть драйвери для інтегрованої відеоплати. Відвідайте сайт розробників центрального процесора або материнської плати комп'ютера. Вибір драйверів залежить від того, в який пристрій вбудовано відеоплата.
4
Виконайте інсталяцію програмного забезпечення, необхідного для управління графічним ядром. Перезавантажте комп'ютер і переконайтеся в тому, що пристрій працює стабільно.
5
Тепер знайдіть драйвери для дискретної відеоплати. Основна частина цих пристроїв випускається фірмами ATI і Nvidia. Відвідайте сайти даних компаній. Заповніть таблицю, розташовану в розділі «Завантаження і драйвери».
6
Скачайте програмне забезпечення, відповідне для вашого відеоадаптера. Встановіть це ПЗ і перезавантажте комп'ютер.
7
Відкрийте інстальовані додаток. У випадку з відеокартою фірми Nvidia ця програма буде називатися Control Panel. Знайдіть меню, що відповідає за вибір активного адаптера. Клацніть по пункту «Інтегрована плата» або «Дискретна карта». Дочекайтеся зміни графічного пристрою.
8
Якщо ви використовуєте відеокарту фірми Radeon, запустіть додаток AMD Power Express. Воно повинно було встановитися спільно з драйверами відеокарти. Виберіть пункт «Низьке споживання енергії» або «Висока продуктивність». Вони символізують інтегровану і дискретну плати відповідно.
9
Налаштуйте автопереключеніе адаптерів. Зміна активного пристрою буде відбуватися при відключенні/підключенні мобільного комп'ютера до мережі змінного струму. Природно, дана опція не доступна для стаціонарних ПК.