Як переключитися на вбудовану відеокарту.

Інтегровані відеокарти нерідко використовуються в мобільних комп'ютерах. Основне гідність цих плат - порівняно низьке енергоспоживання. Активація вбудованої відеокарти дозволяє істотно збільшити час роботи портативного ПК без підзарядки.
Вам знадобиться
  • Програма управління видеоадаптерами.
Інструкція
1
Для зміни відеоадаптера можна використовувати різні методи. Спочатку спробуйте відключити непотрібну карту, використовуючи микропрограмму системної плати ноутбука. Увімкніть портативний комп'ютер і виконайте вхід в меню BIOS.
2
Відкрийте меню Video Options. Важливо розуміти, що назва може бути зовсім іншим. Все залежить від виробника ноутбука і версії BIOS. Знайдіть поле PCI Video і встановіть для нього параметр Disable. Це призведе до відключення дискретної відеоплати.
3
Інтегрований відеоадаптер повинен включитися автоматично. Якщо цього не сталося, перезавантажте ноутбук із збереженням параметрів меню BIOS.
4
В тому випадку, якщо після перезавантаження на дисплеї не з'явилося зображення, обнуліть настройки системної плати. Для цього ви можете використовувати механічний метод. Пам'ятайте про те, що ноутбук працює в стандартному режимі. Це означає, що ви можете зайти в меню BIOS і вибрати пункт Use Default, натиснувши потрібну послідовність клавіш.
5
В порівняно старих ноутбуках описана опція може бути недоступна. Використовуйте програмне забезпечення, що працює в середовищі ОС Windows. Скачайте з офіційного сайту розробників вашого мобільного комп'ютера драйвери для процесора і відеокарти.
6
Встановіть програмне забезпечення. Почніть з інсталяції драйверів для інтегрованої відеоплати. Виконайте перезавантаження мобільного комп'ютера.
7
Запустіть встановлене ПЗ. Більшість відеокарт працюють під управлінням наступних додатків: ATI Vision Control і Nvidia Control Panel.
8
Знайдіть меню, що відповідає за вибір відеоадаптера. В програмі компанії AMD присутня додаткова утиліта Power Express. Виберіть інтегровану плату. Іноді вона може описуватися як «Низьке енергоспоживання GPU». Натисніть кнопку «Застосувати».
9
Налаштуйте автопереключение адаптерів. Ця функція дозволяє активувати потрібний графічний контролер при підключенні/відключенні кабелю живлення.
Корисна порада
Якщо ви маєте справу зі стаціонарним ПК, просто витягніть дискретну карту. Під'єднайте кабель монітора до порту інтегрованої плати.