Як перевести комп'ютер на зимовий час.

Переведення годинників комп'ютера на зимовий і літній час проводився автоматично до їх законодавчого скасування. Після того, як це сталося, корпорація Microsoft, хоча і з деякою затримкою, випустила оновлення, яке скасувало цю операцію і в ОС Windows. Комп'ютери, що працюють під управлінням останніх версій цієї ОС, застосували це оновлення, не питаючи у користувача. Однак серед користувачів залишилися бажаючі з різних причин перевести годинник на зимовий час в ручному режимі.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Клацніть лівою кнопкою миші цифровий годинник в області повідомлень панелі завдань. На екрані з'явиться невелике вікно з аналоговими годинами і календарем. У нижнього краю цього віконця поміщена посилання «Зміна установок дати та часу» - клацніть по ній, щоб відкрити окреме вікно з установками цього компонента ОС. Його можна відкрити і по-іншому: розкрийте головне меню операційної системи і наберіть «вре». В головному меню з'явиться набір посилань, на початку якого буде «Дата і час» - клацніть по ній. У вікні, натисніть кнопку «Змінити дату і час» і на екрані з'явиться ще одне вікно - «Встановлення дати й часу».
2
Описані вище способи доступу до потрібних налаштувань відносяться до останніх версій Windows - 7 і Vista. В Windows XP ця процедура трохи відрізняється - подвійне клацання по цифрових годинах в треї одразу відкриває потрібне вікно. Є пара інших способів, однакових у всіх трьох останніх версіях цієї ОС. Один з них використовує «Панель управління» - вона запускається вибором відповідного пункту в головному меню і містить посилання «Дата, час, мова і регіональні стандарти» (Windows XP) або «Годинник, регіон і мова» (Windows 7 і Vista). В іншому способі задіяний діалог запуску програм - викличте його поєднанням клавіш Win + R, введіть timedate.cpl і натисніть Enter.
3
У правій частині вікна налаштувань розміщені аналоговий годинник, а під ними - елемент управління їх показаннями. Цифри в здесь розбиті на три пари (години, хвилини, секунди), кожна з яких змінюється роздільно. Клікніть число, що відноситься до годинника, і зменшіть його значення на одиницю. Це можна зробити натисканням навігаційної клавіші зі стрілкою вниз, введенням потрібного числа або клацанням по стрілці праворуч від віконця з цифрами.
4
Закрийте обидва вікна, що відносяться до налаштувань часу і дати, натисканням в них кнопки OK. На цьому процедура ручного перекладу системних годинників на зимовий час буде завершена.