Як намалювати ялинку в снігу.

Картинка з посипаної снігом ялинкою придасться для створення вітальної новорічної або різдвяної листівки. Намалювати таке дерево можна за допомогою стандартних інструментів редактора Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія з ялинкою.
Інструкція
1
Поєднанням Ctrl + N створіть в Photoshop полотно трохи більше розміру майбутньої ялинки. В якості кольору фону виберіть білий.
2
Для дерева буде потрібно три відтінки зеленого. Щоб вибрати потрібні кольори, відкрийте в редакторі власний або знайдений в інтернеті знімок з ялинкою клавішами Ctrl + O. Включивши інструмент Eyedropper («Піпетка»), клікніть по області знімка, пофарбованої в світло-зелений колір. Збережіть обраний відтінок в палітрі зразків, натиснувши на кнопку Create new swatch («Створити новий зразок»). Таким же чином збережете ще пару більш темних зразків.
3
Переключившись на вікно з порожнім полотном, створіть в ньому клавішами Shift + Ctrl + N шар, на якому будуть знаходитися дрібні ялинові гілочки. Включивши інструмент Brush («Кисть»), відкрийте палітру Brushes («Пензлі») і виберіть у вкладці Brush Tip Shape («Форма кисті») найменшу з кистей Chalk («Мел»).
4
Зробивши основним середній по яскравості колір зі збережених зразків, намалюйте короткі прямі гілочки, розкидані по периметру трикутного силуету дерева. Деяка кількість більш коротких гілок розташуйте в центральній частині ялинки.
5
Додайте ще один шар і тієї ж пензлем, але більш світлим відтінком намалюйте на гілочках короткими штрихами хвою.
6
Для ствола і великих гілок потрібно новий шар. Клацніть за зразком Chalk розміром двадцять три пікселя і перейдіть на вкладку Scattering («Розсіювання») палітри кистей. Налаштуйте параметр Scatter так, щоб слід пензля вийшов злегка кошлатим по краях. Увімкніть опцію Both Axes («По обох осях») в тій же вкладці.
7
Найбільш темним зі збережених відтінків зеленого намалюйте стовбур і кілька великих гілок ялинки. Перемістіть створений шар під верстви зі світлими кольорами.
8
Поверх ствола і товстих гілок вставте новий шар. Пензлем Chalk діаметром сімнадцять пікселів намалюйте на ньому відходять від великих гілок гілочки тонший. Використовуйте для них той же відтінок, яким малювали самі дрібні гілки, а настройки розсіювання залиште ті ж, що і для ствола.
9
Зробіть ялинку пишніше. Для цього виділіть всі зелені шари в документі і згрупуйте їх поєднанням Ctrl + G. Скопіюйте групу опцією Duplicate Group («Дублювати групу») меню Layer («Шар») і відобразіть по горизонталі опцією Filp Horizontal («Відбити по горизонталі») групи Transform («Трансформувати») меню Edit («Редагування»).
10
Якщо у дерева виявилося два ствола після цієї операції, посуньте верхню групу інструментом Move Tool («Інструмент переміщення»). Накладіть скопійоване групу на вихідну в режимі Multiply («Множення»). Щоб дерево не виявилося занадто симетричним, зітріть частину шарів верхньої групи інструментом Eraser («Ластик»).
11
Для снігу вам буде потрібно ще один шар. Увімкніть інструмент Lasso («Лассо») і введіть в поле Feather («Растушевка») величину від п'яти до десяти пікселів. Обведіть налаштованим інструментом ті частини ялинки, на яких буде лежати сніг, і заповніть виділення білим кольором. Це можна зробити, застосувавши опцію Fill («Заливка») меню Edit. Якщо сніг вийшов занадто пухнастим, скасуйте останні дії в палітрі History («Історія») і зменшіть величину розтушовування в настройках ласо.
12
Збережіть картинку з ялинкою, застосувавши опцію Save («Зберегти») меню File («Файл»).