Як бути в центрі розмови.

Щоб стати душею компанії, найчастіше зовсім не обов'язково мати якийсь особливий талант. Потрібно просто вміти підтримувати бесіду, бути цікавим, впевненим у собі, що привертає увагу. Домогтися успіху в цьому може навіть скромний, надто сором'язлива людина, якщо тільки він попрацює над собою.
Інструкція
1
Починайте з себе. Якщо ви ніяк не можете опинитися в центрі розмови - значить, справа не в тому, що вам попадаються погані люди, а в тому, що ви самі не вмієте правильно поводитися. Подолайте сором і страх перед співрозмовниками, розслабтеся. Позбавтеся від установок «мовчи і слухай» і «держись скромно, чи не висовуйся», які деяким вселяють ще в дитинстві.
2
Будьте собою, не бійтеся демонструвати свої почуття. Але в той же час намагайтеся спілкуватися просто, уникаючи зайвого пафосу, вигадливих фраз, читання нотацій і моралізаторства. Жестикулюйте, щоб посилити і підкреслити ефект, вироблений вашими словами. Але не перестарайтеся: розмашисті різкі жести не завжди доречні.
3
Умійте триматися в рамках бесіди і говорити про те, що цікаво оточуючим. Бути в центрі розмови - значить знати, як знайти загальну тему і розвинути її, щоб усім учасникам обговорення було цікаво вас слухати. Не торкайтеся гострих тем - політики, релігії тощо, інакше ваші слова можуть викликати неприязнь у інших співрозмовників, принципи яких відрізняються від ваших. Взагалі будьте обережнішими в судженнях.
4
Чи не мимрите і не говоріть зайвого. Співрозмовникам повинно бути дійсно цікаво слухати вас, а щоб цього домогтися, варто попрацювати і над дикцією, і над самим навиком виголошення промов. Говоріть коротко і ясно. Будьте однаково привітні і доброзичливі з усіма учасниками розмови, щоб добитися їх розташування.
5
Не забувайте, що ви повинні вміти не тільки говорити, а й слухати. Бути в центрі розмови не означає вимовляти довгі монологи, не дозволяючи співрозмовникам вставити слова. Не перебивайте, коли говорить інша людина, але вмійте вчасно підхопити і розвинути порушену їм думку. Щоб привернути увагу учасника розмови, яка вже починає нудьгувати, згадайте про нього або зверніться до нього з питанням.
З розширенням Москви з'явилися розмови про перенесення адміністративного центру столиці з історичного місця біля Кремля на нові території. Експерти навіть розробили ряд рекомендацій, де краще розмістити адміністративний ресурс, щоб він міг ефективно працювати, не заважаючи при цьому іншим городянам.
Перенесення адміністративного центру столиці назріло вже давно. Нескінченні пробки через кортежі з мигалками, нестача паркувальних місць, вузькі вулиці центру Москви - все це буквально паралізує нормальну роботу і життя цілого міста. Тому, коли з'явилася ідея розширення столиці, в першу чергу заговорили про перенесення всіх базових об'єктів з управління країною саме туди. Там і місця більше, і можливості для розвитку набагато шіре.По планом проектувальників переносити адміністративний центр Москви треба туди, де організовано хороше транспортне сполучення. Тобто мають бути присутні розв'язки, здатні витримати наплив державних автомобілів. Одна з версій, що визнається експертами як найбільш виправдана, припускає перенос всіх адміністративних ресурсів Москви ближче до міжнародних аеропортів Внуково і Домодєдово. Тут залишений досить велику ділянку землі, який нічим не забудований. Тому саме це місце є найвдалішим рішенням для майбутнього адміністративного центру столиці. Таким чином, зважаться відразу кілька важливих стратегічних завдань. Одна з них - зменшення пробок в центрі через проїзд чиновницьких кортежів. Інша - розвиток прилеглих територій і освоєння нових земель.Переезд всіх апаратів планується протягом найближчих 5 років. Ті ж місця, які вони раніше займали, - будівлі, землі - будуть продані, а виручені гроші витратять на те, щоб звести схожі об'єкти інфраструктури в новому месте.Проект перенесення адміністративного центру почав розроблятися практично одночасно з оголошенням про майбутнє розширення столиці. Адже необхідно враховувати так багато деталей, щоб глобальний переїзд не став глобальною катастрофою і проблемою для всього міста в цілому. Крім того, переносити різні державні об'єкти потрібно без шкоди їх роботі.