Як знайти імпульс.

Даремно люди думають, що натхнення потрібно тільки поетам, художникам і музикантам. Навіть в більш прозаїчних справах, ніж створення шедевра, потрібно імпульс , якийсь енергетичний заряд, який додасть сил для виконання завдання. Є кілька способів знайти натхнення, причому деякі з них суперечать один одному.
Інструкція
1
Подивіться, що зробили найгеніальніші або визнані профі у вашій області. Припустимо, ви хочете освоїти навик написання статей про подорожі. Почитайте Джека Лондона, Ільфа і Петрова та інших блискучих авторів, які чудовою мовою описують пригоди в подорожах. Вивчіть тексти найкращих журналістів, які пишуть про інші країни. Багато музикантів і гуру моди шукають натхнення у колег і навіть конкурентів. Критики постійно відзначають схожі моменти в модних колекціях, кіносценаріях і музичних темах. Вивчивши кращі зразки вже зробленого, ви зможете намацати і свій шлях у творчості.
2
наситьте ідеями інших людей, перш ніж створювати свої. Хороший і дієвий творчий прийом з пошуку натхнення полягає в тому, щоб пересититися якимись ідеями, потім дати собі час на відпочинок, а потім повернутися до теми. Якщо знову згадати приклад з написання статей про подорожі, то спочатку треба начитатися статей і романів по темі. Буквально до того моменту, поки не відчуєте втому і пересичення інформацією. Потім варто взяти час на відпочинок, переключитися на інші справи. І через деякий час повернутися до теми, спробувати щось зробити самому. Це той самий випадок, про який кажуть, що з думкою потрібно переспати.
3
Спробуйте творити з чистого аркуша. Цей метод протилежний описаним вище. Він припускає при отриманні складної задачі забути про всі методи рішення, які були до вас. Варто навіть знизити контакт з колегами, щоб не заражатися їх баченням ситуації. Вимкніть на час критичне мислення, і спробуйте накидати список найбезглуздіших, самих незвичайних і незвичних способів вирішення проблеми. Коли список буде достатнім, на ваш погляд, переставайте творити, включите критику. Виберіть ідеї, які реалістичні і прості в реалізації. Швидше за все, це і буде найкращим рішенням.