Як описати красу. Як описати себе на конкурсі краси.

Безумовну і абсолютну красу в світі зустріти практично неможливо. Кожна людина сприймає оточуючі його об'єкти по-своєму. Для одного предмет або людина буде здаватися вінцем досконалості, для іншого - звичайним і нічим не примітним. Тим не менш, красу описати все ж можна.
Інструкція
1
Надіслати красу живої людини можна різними способами, і ці способи більшою мірою залежать від особистості співрозмовника. У розмові з близькими людьми і в безособових зверненнях (наприклад, у віршах) можна використовувати яскраві порівняння і образи, піднесені епітети. «О, ніжний шовк її волосся! | Так завивався, немов хміль ... | Вона була запашна троянд, | Та, що стелила мені ліжко. | А груди її була біла, | Начебто сонна зима | Своїм диханням намела | Два цих маленьких пагорба ... »(Бернс)
2
Описи через призму особистого сприйняття і емоційного зв'язку з описуваних людиною завжди виходять більш теплими і інтимними. Але якщо ви, наприклад, намагаєтеся передати красу підозрюваної у розмові з співробітником правоохоронних органів, краще обмежтеся відсилання до загальноприйнятих стандартів. Замість «струмує шовк волосся» використовуйте визначення «доглянуте волосся», замість «бездонна синь очей» - «очі блакитного кольору».
3
Щоб описати красу тієї людини, з якою ви спілкуєтеся в даний момент, враховуйте особливості його характеру. Комусь поетичність у ваших словах може здатися надмірною і неприємною. У цьому випадку підійдуть якісні визначення: «ніжна шкіра», «приємна посмішка (голос)». Даний стиль опису також буде доречний щодо тварин і предметів: «м'яка шерсть», «довгі лапи», «обтічна форма» і так далі.
4
Також спосіб опису краси людей, природи, неживих об'єктів багато в чому залежить від мети, яку ви переслідуєте. Намагаючись передати красу в діалозі або художньому творі, покликаному оспівати що-небудь, орієнтуйтеся на свої позитивні емоції від споглядання об'єкта: «Я дивився на цю пронизливу синяву і сльози розривали мою душу від захвату».
5
У кожному разі, уникайте побитих фраз, вони до такого ступеня міцно увійшли в лексикон, що вже сприймаються не як яскравих образів, а звичайних шаблонів, що не несуть емоційного забарвлення. Щоб передати всю повноту образу, вмійте помічати дрібні деталі і знаходити такі порівняння, які виставлять їх в кращому світлі. Розвивайте літературну мову і збагачуйте свій лексикон.
Часом людям буває складно описати свої емоції . Гнів, страх втрати близьких, раптово охопила пристрасть, хвилювання при вигляді щойно народжену дитину - у мові просто не вистачає слів, щоб висловити глибину почуттів, що охоплюють людини. Проте, щоб ваше взаємодія з близькими людьми приносило вам задоволення, необхідно вміти описувати свої емоції .
Вам знадобиться
  • - любовні романи;
  • - блокнот.
Інструкція
1
Для початку самі навчитеся розуміти свої емоції . Найчастіше людині складно зрозуміти, що ж він відчуває насправді. Особливо це стосується негативних емоцій. Досить легко сплутати образу (незаслужене приниження) і досаду (роздратування через чиєїсь невдачі, злість на обставини). Тому, перш ніж розкривати перед кимось свою душу, подумайте, що ж ви відчуваєте насправді.
2
Найчастіше звертайте увагу на своє тіло. У вас стиснулися кулаки, тремтять крила носа, почастішало дихання? Ви почервоніли або зблідли, а, може бути, і зовсім позеленіли? Фізіологічна реакція на стресові ситуації у людей схожа, тому, описуючи, що ви відчували під час якої-небудь ситуації, ви цілком можете сказати: «При вигляді його я відчув таку лють, що мимоволі стиснув кулаки і почервонів». Вас зрозуміють.
3
Емоції у людей прийнято пов'язувати з серцем. Воно б'ється частіше або зовсім сповільнюється, тріпоче, вистрибує з грудей, стискається. «Від хвилювання моє серце готове було вистрибнути з грудей», «почувши цю новину, мені здалося, що моє серце пропустило удар» буде описувати ваші емоції набагато точніше, ніж просто шок і хвилювання.
4
Нездатність описати свої емоції може бути наслідком убогого словникового запасу. Повчитися цьому ви можете у авторів любовних романів. Палкі зізнання, гаряча пристрасть, льодовий душу жах і гіркоту розчарування увійдуть в ваш лексикон, а ви з часом зможете вживати ці епітети для того, щоб описати уже свої почуття.
5
Заведіть щоденник, в який ви будете записувати емоції , які зазнали протягом дня, і регулярно перечитуйте його. Після того, як ви десять разів поспіль напишіть, що відчули радість, вам і самим захочеться більш повно описати, що це була за радість, наскільки глибока була ця емоція, і як довго ви перебували в такому стані.