Як підключити bluetooth-гарнітуру.

Бездротові пристрої стали популярні завдяки своїй мобільності та доступності широкому колу покупців. Однак не всі з них можна легко і швидко підключити. Як підключити bluetooth- гарнітуру - у нашому матеріалі.
Вам знадобиться
  • * Ethernet пристрій, щоб з'єднатися з інтернетом
  • * Вимикач Ethernet Powerline з 4 портами
  • * Один порт Powerline адаптера Ethernet
  • * до 5 Кабелів Ethernet
Інструкція
1
Придбайте комплект bluetooth-гарнітури, який включає один Ethernet Powerline з 4 портами і один Адаптер Ethernet Powerline. Ви можете купити такий комплект, як в комп'ютерному магазині, так і в інтернет-магазині.
2
Придбайте широкосмуговий модем/маршрутизатор. Ви повинні будете з'єднати адаптер Ethernet із цим маршрутизатором. Увімкніть один кінець кабелю Ethernet в порт Ethernet на панелі підстави адаптера Ethernet Powerline.
3
Увімкніть адаптер Ethernet Powerline в мережевий фільтр. Не вмикайте адаптер безпосередньо в звичайну електричну розетку або в мережеву розетку, тому що вони не використовують захист від перенапруги. Мережевий фільтр захищає від замикання і перебоїв напруги електроенергії.
4
Увімкніть інший кінець Кабеля Ethernet у відкритий порт Ethernet на вашому модемі/маршрутизаторі. Порт Ethernet виглядає подібно телефонному порту, але є трохи крупнішим.
5
Підключіть вимикач Ethernet Powerline з 4 портами. Увімкніть один кінець шнура живлення в мережевий фільтр, а інший кінець в задню панель вимикача Ethernet Powerline.
6
Не вмикайте шнур живлення Ethernet Powerline в мережеву розетку, яка не використовує систему безпечної передачі електричної напруги, в наслідок цього вимикач може не працювати.
7
Blu-Ray Player з'єднайте з вимикачем Ethernet Powerline з 4 портами.
8
Увімкніть один кінець 2-ої Кабеля Ethernet в порт Ethernet.
9
Увімкніть інший кінець кабелю Ethernet в порт Ethernet або порт ЛВС в задній панелі Blu-Ray Player.