Як не заразитися від дитини.

Людина може захворіти, але особливо часто хворіють діти. Адже їм доводиться постійно контактувати з безліччю однолітків. Один хворий малюк, у якого ще не проявилися симптоми, може заразити всю групу або клас. Зрозуміло, люблячі батьки роблять все можливе, щоб їх дитина одужала, доглядають за ним. Але тут виникає проблема: а як їм самим не заразитися від дитини.
Інструкція
1
По можливості ізолюйте хворого малюка від інших членів родини, а підходячи до нього, обов'язково вдягайте захисну марлеву маску. Якщо такої можливості немає - носіть марлеві маски постійно, часто міняйте їх.
2
Частіше робіть вологе прибирання приміщення, провітрюйте кімнату. Сухе і тепле повітря - ідеальне середовище для розмноження хвороботворних мікроорганізмів.
3
Посуд, якою користується хвора дитина, ретельно мийте і обов'язково обполіскуйте окропом. Його постільну і натільну білизну, змінний одяг, носові хустки слід кип'ятити, при необхідності з додаванням дезінфікуючих засобів.
4
Користуйтеся захисними властивостями луки і часнику. Звичайно, вони неприємно пахнуть, але краще перетерпіти цей запах, ніж самим захворіти. Носіть на шиї «намиста» з різаних часточок цибулі та часнику, не забувайте часто міняти їх (через кожні кілька годин). Можете розставити в різних кутах будинку ємності з часточками цибулі та часнику, також часто міняючи їх вміст.
5
Змащуйте слизову носа захисної маззю (наприклад, оксоліновою). Повторюйте цю процедуру мінімум три рази на день: вранці, вдень і ввечері.
6
Приймайте препарати, що підвищують імунітет організму. Хорошим, ефективним засобом вважається настоянка елеутерококу. Можна приймати і китайський лимонник, наприклад. Пийте більше журавлинного морсу або воду з лимонним соком, адже вітамін С сприяє зміцненню імунітету.
7
За погодженням з лікарем можете приймати такі препарати, як «Анаферон», «Гриппферон», «Інтерферон». Не завадить також полоскати горло настоянкою прополісу, календули або розчином кухонної солі з додаванням кількох крапель йоду (словом, будь-яким знезаражуючим засобом).
8
Віруючі люди іноді обкурюють приміщення, де знаходиться хворий чоловік, ладаном. Крім обеззараживающего ефекту, це допомагає чисто психологічно, вселяє впевненість, що все буде в порядку.