Як відв'язати номер від сторінки. Як сторінку вконтакті прив'язати до використовуються номери.

Якщо ви не хочете використовувати номер телефону, до якого прив'язана ваша сторінка соціальної мережі «ВКонтакте», або вам потрібно його змінити, ви можете відв'язати номер від своєї сторінки. Це можна зробити двома способами.
Інструкція
1
Спочатку переконайтеся в тому, що ваша сторінка була прив'язана до адресою електронної пошти. Для цього зайдіть до себе на сторінку (http://vk.com) і в розділі «Мої Налаштування» виберіть вкладку «Сповіщення». Внизу вкладки ви побачите запис «Сповіщення електронною поштою». Перевірте, чи зазначений там e-mail для оповіщень (якщо сторінка не прив'язана до адресою e-mail, номер телефону відв'язати не вийде).
2
Щоб видалити свій номер телефону, зайдіть за цим посиланням: http://vk.com/deact.php. Введіть номер, який хочете відв'язати від сторінки.
3
Після цього ви отримаєте по телефону повідомлення з кодом, який потрібно ввести в спеціальне поле у вікні «Відключення сповіщень». Якщо смс не спадає протягом 15 хвилин, запросите код повторно, натиснувши на відповідне посилання, або спробуйте пізніше.
4
Після видалення номера телефону, щоб зайти на сторінку, в якості логіна потрібно вказувати адресу електронної пошти, до якого прив'язана ваша сторінка. Однак, при користуванні сторінки без прив'язаного номери є один не дуже приємний момент: вам будуть постійно приходити нагадування про прив'язку телефонного номера.
5
Ви можете відв'язати номер перед видаленням сторінки (просто видалити недостатньо, тому що номер залишиться до неї прикріпленим), або прив'язати його до іншої сторінки або використовувати при реєстрації в соціальній мережі «ВКонтакте».
6
Можна також змінити колишній номер мобільного телефону, зазначеного на вашій сторінці, якщо у вас є до нього доступ. Для цього зайдіть в розділ «Мої Налаштування», виберіть вкладку «Загальне» і в пункті «Номер вашого телефону», де відображається поточний номер, натисніть «Змінити номер телефону». Потім введіть в віконці новий номер.
7
Після цього на два номери (старий і новий) прийдуть смс з кодом підтвердження. Номер телефону зміниться після введення кодів на сторінці «ВКонтакте».
8
Якщо у вас немає доступу до колишнього номером телефону (наприклад, загубилася сім-карта), відв'язати його можна на сторінці для відновлення доступу: http://vk.com/restore.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PUC23OxTz14
Корисна порада
У випадку, якщо у вас є якісь проблеми з введенням номера телефону, зверніться в технічну підтримку ресурсу.