Як вивчитися на водійські права.

Водійські права - головний документ, що дозволяє управляти транспортним засобом. Однак отримати їх можна тільки після оволодіння всіма необхідних знаннями, навичками і здачі іспиту в ДАІ.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - медична довідка;
  • - 2 фотографії;
  • - гроші на навчання в автошколі.
Інструкція
1
Пройдіть навчання в автошколі. Сьогодні це найшвидший і доступний спосіб оволодіти правилами дорожнього руху та навичками при водінні автомобіля. Для цього необхідно написати заяву, внести певну суму грошей, надати фотографію та медичну довідку спеціальної форми, які видають поліклініки, що мають на це право. При виборі автошколи орієнтуйтеся не тільки на місце її розташування, а й на відгуки знайомих, вже проходили в ній навчання. Адже якість освіти багато в чому визначатиме ваше вміння водити машину.
2
В процесі навчання приділяйте велику увагу не тільки практичним заняттям, але і теорії. Адже від знання правил дорожнього руху залежить як право на водіння, так і ваша безпека на дорозі. Вирішуйте якнайбільше екзаменаційних квитків у вільний час, розбираючи з інструктором незрозумілі для вас моменти і запам'ятовуючи їх. Періодично перевіряйте рівень вашої підготовки за допомогою онлайн-іспиту ПДР в інтернеті.
3
Під час занять з водіння уважно слухайте свого інструктора і будьте гранично зосереджені на дорозі. Пам'ятайте, що краще їхати повільно, але вірно, ніж на великій швидкості постійно порушувати правила.
4
Якщо у вас є знайомі, які мають машину, попросіть їх дати вам покерувати і напрацювати практику. Тільки робити це потрібно на спеціально обладнаному майданчику або на безлюдній дорозі.
5
Після навчання здайте іспит в автошколі, а потім в ДАІ. Обидва іспиту будуть складатися з двох частин - теоретичної та практичної. У першому випадку потрібно буде вирішити 20 екзаменаційних квитків. А під час практики - проїхатися по майданчику і по пересіченій місцевості (місту). У разі успішної здачі всіх екзаменів, прийдіть в призначений день в ДАІ, сфотографуйте, оплатіть невелику мито і отримаєте водійські права.