Як підключити монітор до телевізора. Як підключити свій екран до телевізора.

Погодьтеся, часто приходить в голову думка, що монітор комп'ютера занадто малий, щоб подивитися, наприклад, улюблений фільм. У такі моменти хочеться, щоб відео відображалося на екрані телевізора, але не втрачало якості та обсягу.
Інструкція
1
Для того щоб підключити монітор до телевізору необхідно проаналізувати наявні у вашому розпорядженні кабелі
2
Точно визначити які дроти підключення ви імеете.К основним системам підключення відносяться: VGA (часто кабель синього кольору), DVI (часто кабель білого кольору), звичайне з'єднання (часто кабель жовтого кольору) і SCART
3
Потім ви повинні розібратися в тому, які доступні входи ваш телевізор має. У телевізора є вільний HDMI, VGA- компонент або складний порт.
4
Якщо у вас є DVI на комп'ютері і HDMI на телевізорі, ви можете використовувати DVI для кабелю HDMI. Якщо у вашого комп'ютера і у телевізора є VGA-з'єднання, то ви можете з'єднати прямо ці кабелі -VGA в VGA. Якщо у вашого комп'ютера є VGA-з'єднання, а біля телевізора є HDMI-з'єднання, то ви можете підключити VGA-кабель до конвертера DVI і потім DVI до кабелю HDMI-з'єднання. Ці методи можуть підтримати сигнал HD.
5
При створенні з'єднання монітор а і телевізора слід враховувати, що кабелі для VGA, DVI і компонентного відео не підтримують аудіосигнали
6
Якщо у вашого HDTV є звуковий вхід, то ви можете приєднати окремий аудіокабель від своєї комп'ютерної звукової плати безпосередньо до телебачення. А також ви можете з'єднати аудіосигнал з різними пристроями, такими як зовнішні комп'ютерні гучномовці або ваша домашня система стерео.
7
Якщо ваш комп'ютер не підтримує тип відеозв'язку, то ви можете встановити нову відеокарту, у якої є правильна зв'язок