Як дресирувати хвилястого папугу. Як приручити хвилястого папугу прилітати на заклик свого імені.

Хвилясті папужки, як і папуги будь-яких інших порід, легко піддаються дресируванню. Однак для того, щоб уникнути проблем і швидко досягти результатів, необхідно знати деякі факти про характер папуг і про те, як їх слід дресирувати.
Вам знадобиться
  • - диктофон;
  • - корм.
Інструкція
1
Починати роботу з вашим папугою слід не безпосередньо з дресирування, а з адаптування купленої птиці до нових умов. Вона повинна звикнути до будинку і до вас. Папуга не повинен боятися сісти вам на руку і на плече. Він повинен дізнаватися вас, спілкуватися з вами. Найголовніше в цьому питанні - довіра. Перш ніж приступати до навчання, ви повинні привчити птаха до себе.
2
Щоб папуга не боявся брати їжу з ваших рук, почніть з малого. На перших порах просовуйте шматочки їжі через прути клітки. Рано чи пізно папуга осміліє і візьме цей шматочок. Після цього можна почати протягувати йому руку. Коли папуга звикне до рук, почніть випускати його з клітки. З часом він повинен почати прилітати до вас на ваш заклик і сідати вам на руку або плече.
3
Щоб відгукуватися, папуга повинен запам'ятати своє ім'я. Тут багато зусиль не потрібно. Просто повторюйте його ім'я як можна частіше. Найкраще птиці запам'ятовують імена з шиплячими буквами.
4
Папуга повинен вести себе пристойно і не кусатися. Щоб навчити його зразковому поведінки, необхідно самому вести себе гуманно. В даному випадку це означає не тільки дбайливе ставлення до птаха. Ви ні в якому разі не повинні робити в її присутності різких рухів, вони цього дуже бояться. Особливо обережним потрібно бути в перші дні після покупки папуги. Якщо папуга вас все ж клюнув, постарайтеся не відсмикнути руку занадто різко. Часом вони просто грають. Відучуючи птицю від шкідливої звички, ні в якому разі не підвищуйте голос. Говоріть чітко, виразно і спокійно. Слів вони, звичайно ж, не розуміють, але інтонацію вловлюють дуже чітко.
5
Якщо ви хочете навчити папугу говорити, врахуйте, що розмовляють здебільшого самці. Почніть навчання з найпростішого: свого імені, імені папуги, окремих слів. Запишіть що-небудь на диктофон і програвайте запис протягом 40 хвилин, якщо у вас немає часу. Пізніше можна буде навчити птицю цілим виразами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ubjvisaghrc
Зверніть увагу
Учитель у папуги повинен бути один.
Корисна порада
Під час занять завжди заохочуйте папуги ласощами.