Як додати улюблений номер. додати улюблений номер Мегафон.

Стільникові оператори пропонують своїм клієнтам можливість скористатися послугою «Улюблений номер». Активувавши опцію і вибравши номери абонентів, з якими найбільше спілкуєтеся, ви значно скоротите витрати на послуги зв'язку.
Інструкція
1
Припустимо, ви є клієнтом стільникової компанії МТС. В цьому випадку ви можете вибрати три будь номера і внести їх до списку улюблених. Перебуваючи в мережі, зі свого мобільного телефону відправте USSD-команду такого змісту: * 111 * 42 #. Протягом декількох секунд вам надійде повідомлення від оператора з подальшими діями. Виберіть цифру 1 для додавання нового номера, 2 - для видалення, а 3 - для перегляду списку улюблених номерів. Врахуйте, що за кожен доданий номер з вашого особового рахунку автоматично спишеться 25 рублів.
2
Абоненти «Мегафон» також можуть скористатися послугою «Улюблений номер». Для цього вам необхідно на короткий номер 000105 відправити повідомлення наступного змісту: «ЛП (десятизначний номер вашого друга)». Додавання улюблених номерів здійснювати не безкоштовно, з вашого балансу буде списана сума, рівна 15 рублів за кожен доданий контакт.
3
Ті люди, які користуються послугами стільникового оператора «Білайн», мають можливість підключити послугу за допомогою USSD-команди. Наберіть зі свого мобільного пристрою * 139 * 881 * номер телефону того абонента, якого ви хочете включити в список улюблених #. Після цього на ваш телефон прийде повідомлення від оператора з результатами виконаної операції.
4
Додайте номера в список улюблених за допомогою системи самообслуговування. Для цього вам потрібно зайти на офіційний сайт оператора, знайти посилання на систему, ввести номер телефону і пароль. Зайшовши на сторінку особового рахунку, ви зможете додавати і видаляти номера зі списку контактів самостійно.
5
Якщо у вас виникли питання або проблеми в додаванні номера, зверніться в контактний центр (МТС - 0890, «Мегафон» - 0500, «Білайн» - 0611). Також ви можете особисто відвідати офіс або представництво оператора (адреса уточніть у оператора).