Як обшити труби в туалеті. Як приховати труби в туалеті.

Відкриті комунікації у ванній кімнаті і туалеті можуть істотно зіпсувати зовнішній вигляд приміщення. Тому при виробництві ремонту в квартирі бажано приховати трубопровід. Існують правила і способи проведення прихованого монтажу, які дозволяють замаскувати труби без істотних зусиль і витрат.
Вам знадобиться
  • - металевий профіль;
  • - вологостійкий гіпсокартон;
  • - пластикові панелі;
  • - керамічна плитка;
  • - елементи кріплення ;
  • - шуруповерт;
  • - рулетка;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Переконайтеся, що труби в приміщенні не мають дефектів і пошкоджень. Бажано також, щоб конструкція трубопроводу не містила великої кількості з'єднувальних елементів. В іншому випадку прихований монтаж може доставити певні незручності при виникненні необхідності проведення ремонту комунікацій.
2
Перевірте з'єднання на герметичність. Підлягають обшивці труби обробіть спеціальними ізолюючими матеріалами. З'єднання виконайте з того ж матеріалу, з якого виготовлені труби. Це запобіжить запотівання труб і дозволить матеріалу розширюватися, якщо по трубах йде гаряча вода.
3
Приступаючи до монтажу, накресліть детальний план приміщення, вказавши на ньому місця прокладки труб і з'єднань. Обов'язково продумайте місця для установки технологічних лючков, через які буде можливий вільний доступ до системи для її обслуговування і ремонту.
4
При технічній неможливості повністю сховати труби в стіну використовуйте спосіб, при якому здійснюється закриття комунікацій декоративним коробом. В місцях проходження каналізації і водопроводу змонтуйте каркас з металевого профілю.
5
За заздалегідь виробленим вимірами відріжте шматки профілю углошлифовальной машиною і з'єднайте їх між собою саморізами. Конструкцію надійно приєднаєте до поверхні стіни шурупами з дюбелями, зробивши неможливим зміщення елементів каркаса.
6
Готовий каркас обшийте підігнаними за його розмірами пластиковими панелями або листами вологостійкого гіпсокартону. Панелі в подальшій обробці не потребують. Гіпсокартон облицюйте керамічною плиткою.
7
В останню чергу в місцях доступу до вентилів і кранів змонтуйте технологічні лючки або дверцята, вставивши їх у заздалегідь підготовлені отвори каркаса. Тепер приміщення туалету має закінчений і практичний вигляд.