Як відкрити захищений диск. запустити образ захищеного диска.

Процедура відкриття і копіювання захищеного диска необов'язково передбачає піратство або злом. Диски - досить тендітна річ. Часто необхідно бути впевненим у тому, що необхідна інформація буде надійно збережена. Допомогти у вирішенні цієї проблеми можуть спеціалізовані додатки.
Вам знадобиться
  • - Alcohol 120%
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Alcohol 120%, що дозволяє виконати відразу кілька операцій: - створити образ потрібного диска; - перенести образ на інший диск; - емулювати діск.Запустіте встановлений додаток і розкрийте меню «Створення образу диска» в лівій панелі головного вікна програми.
2
Вкажіть тип даних, що зберігаються на вибраному диску, в однойменному розділі діалогового вікна майстра створення образів або скористайтеся опцією «Аналізатор типу даних» при неможливості точного визначення. Для цього вкажіть нуже привід і натисніть кнопку «Аналіз». Дочекайтеся завершення сканування і виберіть необхідний тип даних у списку нового діалогового вікна.
3
Зверніть увагу на можливість розширених налаштувань создаваеіого образу диска, наданих вкладкою «Опції читання», і натисніть кнопку «Старт» після збереження необхідних параметрів. Дочекайтеся завершення процесу створення образу і знайдіть його в каталозі додатка Alcohol 120%. Підключіть створений образ як віртуальний диск і переконайтеся в його працездатності.
4
Альтернативним методом відкриття та копіювання захищеного диска може стати використання іншого подібного програми - UltraISO. Після того як потрібний диск поміщений в дисковод, розкрийте пункт «Мій комп'ютер» в головному системному меню «Пуск» і викличте контекстне меню томи кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Створити образ ISO» і визначте місце збереження даних.
5
Скористайтеся спеціалізованим додатком Daemon Tools для відкриття створеного образу. Для цього поверніться в меню «Мій комп'ютер» і знайдіть потрібний образ диска. Викличте контекстне меню вибраного томи кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Відкрити». Перенесіть необхідні aайли на жорсткий диск.