Як оформити візу в Японію.

Японія - країна, відома високим рівнем сервісу і дуже цікава для туристів. Тим не менше, між цією країною і Росією існує візовий режим, і для будь-якої поїздки в Японію потрібно оформляти спеціальний документ.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - гарантійний лист від ділових партнерів;
  • - програма перебування в Японії;
  • - інформація про запрошує стороні;
  • - довідка з місця роботи;
  • - документ, що підтверджує родинні відносини;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Вирішіть, з якою метою ви хочете поїхати в Японію. Від цього залежить пакет документів, який вам потрібно буде надати.
2
Для короткостроковій поїздки, наприклад, в якості туриста, гостя, запрошеного японськими друзями, або ділового партнера на переговорах, отримаєте необхідні папери від японської сторони. Якщо вас запрошує компанія, вона повинна буде вислати вам гарантійний лист і програму перебування в Японії. Буде потрібно і інформація про саму компанію, що оформляє запрошення - наприклад, свідоцтво про реєстрацію в державному реєстрі.
3
Подібні вимоги пред'являються і до приватними запрошеннями. У цьому випадку ваш родич або знайомий повинен буде прислати виписку з книги реєстрації за місцем проживання. Якщо він іноземець, то знадобиться довідка з місця роботи або копія податкової декларації.
4
Заповніть анкету на візу, скачавши її бланк з сайту японського посольства в Москві. Якщо ви їдете з ділової необхідності, додайте до документів, доставленим з Японії, довідку з місця роботи. Для візиту до родичів знадобиться документ, що підтверджує ваші сімейні зв'язки.
5
Передайте пакет паперів разом з фотографією і закордонним паспортом в японське консульство. Одне з них знаходиться в Москві. Також є відділення в Санкт-Петербурзі і на Далекому Сході. Розгляд вашої заявки займе близько тижня. Максимальний термін, на який ви зможете отримати короткострокову візу - три місяці.
6
При необхідності тривалого перебування в Японії обґрунтуйте це бажання відповідними документами. Вам потрібно запрошення з навчального закладу або з компанії, яка готова надати вам роботу. У цьому випадку вам належить заповнити анкету для довгострокової візи. Будьте готові до того, що при отриманні такого права на в'їзд оформлення документів займе набагато більше часу, ніж для простої туристичної поїздки.