Як грати на psp.

PSP - ігрова приставка, популярність якої в усьому світі безпрецедентна. Для неї створені тисячі ігор всіляких жанрів, здатні задовольнити смак найвимогливіших і досвідчених геймерів.

Однак після десятків і сотень годин, проведених в ігрових світах (а часом і значно раніше) у будь-якого користувача PSP виникає бажання розділити задоволення з кимось ще, тим більше, що мережеві ігри збирають мільйони користувачів з різних країн в екзотичні віртуальні всесвіти. Спільно грати на psp цілком можливо. Однак мережеві можливості цієї приставки далеко не обмежуються колективними іграми. Ось короткий огляд способів, якими ця приставка здатна обмінюватися інформацією з іншими об'єктами навколишнього міра.1. Безліч ігор для psp підтримують багатокористувацький режим. Грати з партнерами можна переважно в групі (ad-hoc), але в ряді випадків можлива і гра через інтернет.2. PSP здатна виходити в інтернет через мобільний телефон, з'єднавшись з ним по bluetooth. Для цього необхідно:

  • виявити мобільний телефон з включеним bluetooth (Настройки - Настройки пристроїв bluetooth - Управління пристроями bluetooth)
  • В меню Налаштування вибрати Налаштування мережі, потім - Режим інфраструктури
  • Створити з'єднання ( пункт «Нове з'єднання»)
  • Вибрати модем bluetooth
  • Вибрати раніше зареєстрований пристрій bluetooth, після чого послідувати інструкціям, пропонованим системою.

Тепер можна спробувати з'єднатися з інтернетом, вибравши новостворене соедіненіе.3. PSP оснащена внутрішнім браузером, що забезпечує можливість перегляду і прослуховування новин з RSS.4. PSP здатна зв'язуватися по WiFi з PS3, після чого її можна використовувати як додатковий джойстик або дисплей цієї пріставкі.5. З PSP можна дзвонити через Skype.6. Вбудований плеєр дозволяє прослуховувати інтернет-радіо.Шірокіе можливості приставки дозволяють навіть користуватися клієнтами ICQ, але вводити текст за допомогою її кнопок набагато менш зручно, ніж просто грати на psp.

Стратегія «Герої Меча і Магії» по праву завоювала одну з лідируючих позицій в ігровому світі. Підтримуваний «Героями» многопользовательский формат дозволяє проходити кампанії не тільки поодинці, але і за участю двох і більше гравців. При цьому комп'ютери користувачів можуть перебувати як в одному приміщенні, так і за сотні кілометрів один від одного.
Інструкція
1
Запустіть гру «Герої Меча і Магії». Виберіть пункт New Game в основному меню програми, а в наступному - MultiPlayer. Даний режим дозволить створити сервер на поточному комп'ютері для початку багатокористувацької гри. Внизу представленого вікна введіть ім'я, яке матиме в грі ваш персонаж.
2
Для установки з'єднання між комп'ютерами, що знаходяться в локальній мережі, натисніть кнопку виклику режиму «Хот Сіт». У вікні, в першій терміні списку буде відображено ім'я вашого персонажа. Введіть в наступну порожню терміну ім'я персонажа другого гравця, удвох з яким ви будете грати. Натисніть кнопку-галочку для підтвердження внесених даних. Сесія багатокористувацької гри буде створена, і автоматично з'явиться вікно вибору карти і сценарію гри.
3
Якщо комп'ютери двох гравців з'єднані тільки за допомогою глобальної мережі internet, виберіть у вікні MultiPlayer режим зв'язку TCP/IP, натиснувши відповідну кнопку. З'явиться вікно для завдання параметрів нового з'єднання. Клікніть по кнопці HOST для створення сесії мережевої гри. Введіть у відповідні поля найменування і пароль сесії. Для збереження заданих параметрів гри натисніть кнопку-галочку. Після чого програма автоматично відкриє етап вибору карти і сценарію гри.
4
Виберіть потрібну вам карту, героїв і ступінь складності бажаного сценарію. Після цього почніть многопользовательскую стратегію, натиснувши кнопку BEGIN.
5
Другий гравець повинен приєднається до створеного вами сценарієм гри. Для локального з'єднання досить в режимі MultiPlayer вибрати ім'я другого персонажа. При грі через internet в вікні TCP/IP необхідно натиснути кнопку пошуку комп'ютера-сервера першого гравця за його IP-адресою і встановленому паролю сесії. За вказаними даними додаток гри самостійно виконає пошук, і в аркуші сесій відобразить всі знайдені сценарії, розпочаті з першого комп'ютера. Вибравши потрібний із них, другий гравець підключиться до створеного вами багато користувачів сценарієм.