Як обмежити доступ до додатка. Як обмежити чоловікові доступ до додатка в контакті.

Обмеження доступу користувачів до додатків на комп'ютері під у правлінням ОС Windows версії 7, може бути здійснено адміністратором як засобами самої системи, так і з використанням спеціалізованих додаткових програм.
Інструкція
1
Скористайтеся засобами обмеження доступу до обраним додаткам, наданими груповою політикою ОС Windows версії 7. Зверніть увагу на те, що даний інструмент не може бути застосований у версіях «Домашня базова» і «Домашня розширена». Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і надрукуйте gpedit.msc в рядку пошуку. Це призведе до запуску утиліти редактора локальної групової політики.
2
Розкрийте посилання «Конфігурація користувача" і перейдіть в розділ «Адміністративні шаблони». Розгорніть вузол «Система» і знайдіть у списку рядок «Виконувати тільки зазначені додатки Windows». Розкрийте знайдену посилання подвійним кліком миші і застосуєте прапорець в рядку «Включити» діалогового вікна.
3
Скористайтеся командою «Показати» у розділі «Параметри» і виберіть ті додатки, до яких необхідно обмежити доступ, в списку нового діалогового вікна. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
4
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Security Administrator. Програма є платною, але доступна і безкоштовна демо-версія, що дозволяє протягом тридцяти днів оцінити достоїнства програми. Ця програма дозволяє не тільки обмежити доступ до додатків і налаштувань, але навіть повністю блокувати включений комп'ютер на час відсутності адміністратора. Функціонал програми включає в себе: - обмеження доступу до налаштувань робочого столу; - відключення певних пунктів головного меню «Пуск»; - приховування панелі завдань; - заборона установки і видалення додатків; - обмеження можливості доступу в інтернет; - заборону внесення змін до запису системного реєстру; - заборона активації режиму DOS; - заборона установки нових драйверів; - заборона копіювання або переміщення файлів і папок.