Що не обжиратися на ніч.

Є на ніч дуже шкідливо. І не тільки через те, що це шкодить фігурі. Вже давно було доведено, що пізні прийняття їжі призводять до швидкого старіння. Але відмовитися від щільної вечері дуже і дуже складно, особливо якщо ви працюєте до пізнього часу, і на роботі немає можливості перекусити. Проте немає нічого неможливого для людини, яка задався метою.
Інструкція
1
В основному, їдять на ніч з двох причин: через почуття голоду і через нудьгу. З першою причиною впоратися набагато простіше. Коли захочете їсти, випийте склянку гарячого зеленого чаю з чайною ложечкою меду. Замість чаю можна пити густий томатний сік, він теж дасть відчуття ситості. Правда, на час. Але низькокалорійну рідину можна пити навіть перед сном, це не принесе шкоди організму.
2
Обов'язково їжте близько 5-6 вечора. Їжа, прийнята в цей час, не завдає шкоди. Якщо у вас немає можливості повноцінно повечеряти, випийте пляшку йогурту, з'їжте фрукт або жменю горіхів. Після такого перекусу ввечері ви не будете відчувати підвищеного апетиту.
3
У другій половині дня ви не будете їсти їжу, приправлену приправами, адже вони загострюють апетит. На вечерю краще всього їсти відварене нежирне м'ясо і овочі. Після такої вечері ви довго не відчуєте голоду.
4
Щоб не їсти на ніч, можна задіяти рефлекси і страхи. Наприклад, почистіть зуби. Після цього дії у вас спрацює умовний рефлекс, адже після вечірньої чищення зубів є не рекомендується. Повісьте на холодильник фото дуже повних людей. Кожен раз, коли ви захочете дістати їжу, ці фото буде провокувати неприємні думки. Також можна розглядати картинки з дуже стрункими людьми (або представляти їх собі), щоб у вас з'явився стимул не їсти.
5
Використовуйте ароматерапію у боротьбі з голодом. Якщо вам захотілося поїсти, понюхайте корочку цитрусових, запаліть аромалампу з фруктовим ароматом або нанесіть над верхньою губою крапельку духів. Центри нюху і голоду знаходяться поруч, тому після відчуття приємного запаху їсти хочеться менше.
6
Набагато складніше не їсти на ніч, якщо вам нема чим зайнятися. Нудьга штовхає багатьох людей на походи до холодильника. Тому краще вечора займати корисними справами. Якщо ж їх немає, прийміть гарячу ванну з піною або парою крапельок ефірних масел. Ця процедура допоможе розслабитися, притупить відчуття голоду та забере вас на деякий час.
7
Також можна зайнятися спортом. Він діє аналогічним чином - знижує апетит і займає час. Після фізичного навантаження їсти хочеться менше, та й витратити на це заняття можна цілий вечір.
Зверніть увагу
Не зберігайте в будинку висококалорійні продукти, щоб у вас не було можливості з'їсти на ніч щось заборонене.
Корисна порада
Чи не пропускайте обід, щоб у вас не було надмірного бажання щільно повечеряти.