Як скасувати запрошення в групу.

На сайті «ВКонтакте» кожен користувач може створити групу і запрошувати в неї інших зареєструвалися на сайті. Однак деякі користувачі можуть ігнорувати запрошення. У цьому випадку запрошення лист буде повний, а ці запрошення можна скасувати.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - реєстрація на сайті «ВКонтакте»;
  • - наявність групи.
Інструкція
1
Зайдіть на свою сторінку на сайті «ВКонтакте», внісши логін і пароль у відповідні поля. Виберіть зі списку праворуч від вашої головної фотографії позицію «Мої групи». Клацніть по ній лівою кнопкою мишки один раз. Перед вами відкриється список всіх ваших груп.
2
Оберіть співтовариство, в якому ви є адміном, і зайдіть в нього. Групу, яка знаходиться під вашим керівництвом, ви можете додати собі в закладки або в «Цікаві сторінки», щоб швидше на неї заходити. Список усіх груп також можна знайти на своїй стіні після розділу «Про себе».
3
Під аватаркой групи у списку функцій виберіть «Управління співтовариством». Натисніть на цю опцію лівою кнопкою мишки один раз. Перед вами відкриється сторінка управління, що включає в себе редагування інформації та кількості передплатників.
4
У верхній частині відкрилася сторінки виберіть закладку «Учасники» та натисніть на неї лівою кнопкою мишки один раз. Повинен з'явитися список всіх учасників групи в порядку їх додавання. З правого боку від нього знайдіть опцію «Запрошення» і клацніть по ній лівою кнопкою мишки один раз. Ви побачите список тих, хто не відповів на запрошення про вступ до групи.
5
Під ім'ям і прізвищем кожного є напис «Скасувати запрошення». Натискайте по черзі на кожну таку опцію під нікнеймом запрошених лівою кнопкою мишки. Замість неї буде з'являтися напис «Вислати запрошення». Після виробленої відміни у кожного запрошеного обновіть сторінку, і список очиститься.