Як відключити браузер.

При виникненні неполадок в роботі браузера інтернету або з якої-небудь іншої причини, коли потрібно відключити браузер, можна виконати дану операцію декількома способами.
Інструкція
1
Використовуйте редактор автоматичного роз'єднання браузера в треї. Увійдіть в меню «Пуск», потім в меню «Run» і надрукуйте рядок Regedit. Пропишіть в треї рядок: HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetServicesLanmanServerParameters. А потім створіть DWORD - тип даних під назвою REG_DWORD, який автоматично відключить ваш браузер.
2
Відключити браузер можна в параметрах настройки в панелі інтернет, вибравши опції Lan- налаштувань інтернет-з'єднання.
3
Можна також відключити браузер на панелі інструментів, вибравши параметри настройки браузера . На панелі інструментів також можна регулювати роботу якого-небудь браузера і здійснювати вибір між браузера ми.
4
Простий спосіб полягає в одночасному натисканні клавіш CTRL + ALT + Delete, при якому на екран монітора виводитися меню диспетчера задач, в якому зображені всі включені програми. Слід вибрати включений браузер і натиснути кнопку «відключити або зняти задачу».
5
Повне відключення і видалення браузера з системи, можна зробити за допомогою майстра видалення програм, який в безпечному режимі здійснить операції з усунення неполадок і припиненню роботи браузера .